TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In hoeverre kunnen verliefde spionnen elkaar vertrouwen?
Claire Stenwick (Julia Roberts) en Ray Koval (Clive Owen) zijn na carrières bij de Amerikaanse en Britse geheime diensten overgestapt naar bedrijfsspionage.
Ze werken in Duplicity als onafhankelijke spionnen voor twee bedrijven waarvan de bazen (Tom Wilkinson en Paul Giamatti) elkaar het licht in de ogen niet gunnen. Ondertussen hebben ze een geheime relatie gekregen.
Als een van die bedrijven op het punt staat een revolutionair product op de markt te brengen, is dat het startsein voor een spionagespel.
Claire en Ray hebben namelijk zelf ook wel oren naar het waardevolle product. Ze gooien al hun spionagevaardigheden in de strijd om het product te stelen en als eerste een koper te vinden. Maar kunnen ze elkaar wel echt vertrouwen?
Julia Roberts en Clive Owen hebben een sterke chemie in Duplicity. Het was ook niet de eerste keer dat ze samenwerkten. In 2004 waren ze al samen te zien in Closer.
Clive Owen werd genomineerd voor een Oscar voor zijn rol in die film.
Erben Wennemars stopt als schaatsanalist bij NOS: 'Kan mijn werk niet meer op de vrije manier doen die ik nastreef'
11:01Marijn Kuipers deelt haar verborgen strijd met boulimia in BNNVARA-documentaire
10:04'MAX Vakantieman zie je weer vanaf deze datum'
09:16Eerste namen van gasten bekend van nieuw interviewprogramma Wilfred Genee
08:27De TV van gisteren: Meer animo voor tweede halve finale van Eurovisie Songfestival