TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Thomas Craven (Mel Gibson) werkt al jaren op de afdeling moordzaken van de Bostonse politie. In die tijd heeft hij behoorlijk wat vijanden gemaakt.
Vandaar dat mensen denken dat de kogel die zijn dochter Emma doodt eigenlijk voor Thomas bestemd was. Thomas heeft daar in Edge of Darkness zijn twijfels bij.
Als hij een pistool in het nachtkastje van zijn dochter vindt, weet hij het zeker: hier is meer aan de hand. Maar wie zou zijn dochter iets willen aandoen?
Om dat uit te vinden, verdiept Thomas zich in het activistenwereldje waarin Emma actief was. Zo ontdekt hij dat ze een grote doofpotaffaire op het spoor was.
Thomas pluist alles nog verder uit om erachter te komen wie verantwoordelijk is voor haar dood. Hierbij schuwt hij geweld niet.
Zijn rol in Edge of Darkness was voor Mel Gibson zijn eerste hoofdrol in jaren. Tussen deze film en zijn vorige hoofdrol, die in Signs uit 2002, zit maar liefst acht jaar.
In die tijd heeft Gibson niet stilgezeten. Hij regisseerde twee films: The Passion of the Christ en Apocalypto.
Edge of Darkness-regisseur Martin Campbell hakte al eerder met dit bijltje. Hij regisseerde de miniserie uit 1985 waarop deze film is gebaseerd.
De groepsfase van het WK voetbal nadert zijn ontknoping. Vandaag vallen de beslissingen in de groepen D, E en F, met onder meer Nederland, Duitsland en de Verenigde Staten in actie.
Ewout Genemans loopt mee in Forensisch Psychiatrisch Centrum Mesdag voor nieuw seizoen van reportageserie
09:26Albert en Joyce uit B&B Vol Liefde zijn getrouwd: zo zagen ze eruit (video)
09:20De TV van gisteren: kijkers genieten van de mooie locaties én van Quinty Trustfull in Het Perfecte Plaatje op Reis
08:05Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
06:47Vanavond op TV: Dertigers, Vera, A Knight's Tale