TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Thomas Craven (Mel Gibson) werkt al jaren op de afdeling moordzaken van de Bostonse politie. In die tijd heeft hij behoorlijk wat vijanden gemaakt.
Vandaar dat mensen denken dat de kogel die zijn dochter Emma doodt eigenlijk voor Thomas bestemd was. Thomas heeft daar in Edge of Darkness zijn twijfels bij.
Als hij een pistool in het nachtkastje van zijn dochter vindt, weet hij het zeker: hier is meer aan de hand. Maar wie zou zijn dochter iets willen aandoen?
Om dat uit te vinden, verdiept Thomas zich in het activistenwereldje waarin Emma actief was. Zo ontdekt hij dat ze een grote doofpotaffaire op het spoor was.
Thomas pluist alles nog verder uit om erachter te komen wie verantwoordelijk is voor haar dood. Hierbij schuwt hij geweld niet.
Zijn rol in Edge of Darkness was voor Mel Gibson zijn eerste hoofdrol in jaren. Tussen deze film en zijn vorige hoofdrol, die in Signs uit 2002, zit maar liefst acht jaar.
In die tijd heeft Gibson niet stilgezeten. Hij regisseerde twee films: The Passion of the Christ en Apocalypto.
Edge of Darkness-regisseur Martin Campbell hakte al eerder met dit bijltje. Hij regisseerde de miniserie uit 1985 waarop deze film is gebaseerd.
Dit programma vervangt Dwars door de Pyreneeën
09:53Deze presentator neemt Kassa over nu Amber Kortzorg met zwangerschapsverlof is
09:07De TV van gisteren: nieuwe advocatenserie Pro Deo van start met mooie kijkcijfers en positieve reacties
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, André Hazes: En nu ..., Conspiracy Theory
21:43Pro Deo met Tjitske Reidinga van start: kijkers hebben hun oordeel klaar