TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In een grote stad is een groot tekort aan politieagenten. Criminelen hebben daardoor zo goed als vrij spel.
Dat is de nieuwe burgemeester een doorn in het oog. Haar stad moet een veilige plek zijn.
Daar zijn extra agenten voor nodig, maar waar haal je die zo snel vandaan? In Police Academy doet ze het door aan te kondigen dat iedereen die zich aanmeldt zal worden toegelaten tot de politieacademie. Het hoofd van die opleiding is daar niet blij mee. Ineens staan er allemaal nietsnutten in zijn klasjes.
Daarom geeft hij commandant Lassard (George Gaynes) en luitenant Harris (G.W. Bailey) opdracht de nieuwe rekruten flink onder druk te zetten. Wie niet geschikt is voor het vak, geeft het dan vanzelf wel op. Of niet?
De platte humor van Police Academy viel in de smaak bij het bioscooppubliek. De film haalde in Amerika de zesde plek in de top 10 van best bezochte films van 1984. Genoeg reden voor een vervolg. Police Academy 2: Their First Assignment verscheen al in 1985. Daarmee was het nog niet gedaan. Er volgende nog vijf films én twee tv-series.
Veelbesproken De Bondgenoten-koppel Britt en Diederik uit elkaar
14:28Op deze datum start de familie-editie van Echte Meisjes in de Jungle
14:06Presentator en radiodj Robert Jensen op 52-jarige leeftijd overleden
13:02Marco van Basten komende tijd niet te zien op Ziggo Sport
11:51Darts de komende zes jaar nog te zien bij Viaplay