TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Soms is een nevenpersonage in een strip zo leuk dat dat een eigen strip krijgt. Soms gebeurt bij een bijrol in een stripverfilming hetzelfde.
Dat overkwam ook Elektra Natchios, de Griekse moordenaar die het liefst vecht met een paar Sai, oude Japanse wapens. Blijkbaar vonden ze haar in Hollywood zó leuk dat zelfs het feit dat ze in Daredevil aan haar eind komt geen belemmering was. Een dood personage, hoe los je dat op? Nou simpel: in Elektra blijkt dat de verwondingen die Elektra (Jennifer Garner) in Daredevil opliep nét niet dodelijk waren.
Nu ze weer hersteld is gaat de huurmoordenaar weer aan het werk. Haar opdrachtgever draagt haar op om Mark Miller (Goran Visnjic) en zijn tienerdochter om te brengen. Elektra herkent veel van haar jongere zelf in deze Abby (Kirsten Zien). Daarom besluit ze hen te sparen. Samen met de Millers trekt Elektra ten strijde tegen The Hand, de sinistere organisatie die hen dood wil hebben.
Jennifer Garner was na de opnames van Elektra niet bepaald tevreden over het eindresultaat. Tegen een journalist vertelde ze dat ze de film verschrikkelijk vond. Ook zei ze dat ze de rol alleen had gespeeld omdat ze daar contractueel toe verplicht was.
Elektra zie je op dinsdag 7 januari 2025 vanaf 22:10 uur op Viaplay TV.
Tina Nijkamp laat licht schijnen over nieuw tv-seizoen: 'Het wordt heel erg spannend'
11:54Ook Raymond Mens en Thomas van Groningen aan tafel bij Vandaag Inside op de woensdagen
11:12Gerard Cox is ongeneeslijk ziek: 'Ik heb misschien nog een paar maanden'
10:03De TV van gisteren: Hélène Hendriks krijgt staande ovatie in laatste De Oranjezomer
10:00Fajah Lourens doet mee aan Let's Play Ball: 'Mijn vriendin liep een hersenschudding op'