TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Steven Seagal weet maar van geen ophouden. Hoewel hij al lang de fitste niet meer is, blijft de ouwe baas maar actiefilms maken.
Ooit was Decker (Steven Seagal) FBI-agent (of iets van die strekking). Tegenwoordig verdient hij de kost als beveiliger bij een winkelcentrum. Tijdens zijn werk ziet hij hoe een man een vrouw in elkaar slaat. Decker besluit in te grijpen.
Dat doet hij vrij hardhandig: de man in kwestie overleeft het niet. De vrouw (Jade Ewen) stelt zich voor als Lisa en vertelt dat de man haar gewelddadige ex was. Lisa weet in End of a Gun ook te vertellen dat hij een crimineel was. Ergens in zijn auto moet nog 2 miljoen euro verstopt zitten. Decker besluit haar te helpen het geld te zoeken. Maar ook de voormalige opdrachtgevers van haar ex azen op de centen.
Ooit was Steven Seagal een echte actieheld. Het beste is er ondertussen al jaren vanaf. Niet zo gek ook: Seagal is al behoorlijk op leeftijd. Tijdens de opnames van End of a Gun was hij al een eind in de 60. Vandaar dat de niet zo krasse knar in de hele film maar drie vechtscènes heeft.
Tipje van de sluier opgelicht over special Appeltje voor de Dorst na laatste Oogappels-aflevering
12:37Nicolette en Edson onthullen geheimen van de Eilandraad
10:15Rik van de Westelaken presenteerde bijna het Eurovisie Songfestival 2021: 'Ik was stand-in'
09:48Jean-Paul uit B&B Vol Liefde heeft toch nog de liefde gevonden
09:26Sinan Can komt met documentaire over man die meevocht in Oekraïne