TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Steven Seagal weet maar van geen ophouden. Hoewel hij al lang de fitste niet meer is, blijft de ouwe baas maar actiefilms maken.
Ooit was Decker (Steven Seagal) FBI-agent (of iets van die strekking). Tegenwoordig verdient hij de kost als beveiliger bij een winkelcentrum. Tijdens zijn werk ziet hij hoe een man een vrouw in elkaar slaat. Decker besluit in te grijpen.
Dat doet hij vrij hardhandig: de man in kwestie overleeft het niet. De vrouw (Jade Ewen) stelt zich voor als Lisa en vertelt dat de man haar gewelddadige ex was. Lisa weet in End of a Gun ook te vertellen dat hij een crimineel was. Ergens in zijn auto moet nog 2 miljoen euro verstopt zitten. Decker besluit haar te helpen het geld te zoeken. Maar ook de voormalige opdrachtgevers van haar ex azen op de centen.
Ooit was Steven Seagal een echte actieheld. Het beste is er ondertussen al jaren vanaf. Niet zo gek ook: Seagal is al behoorlijk op leeftijd. Tijdens de opnames van End of a Gun was hij al een eind in de 60. Vandaar dat de niet zo krasse knar in de hele film maar drie vechtscènes heeft.
Dit vinden kijkers van Videoland-serie Rippers
09:25Yvon Jaspers keert terug op tv met een nieuw seizoen van Onze Boerderij
07:51De TV van gisteren: Kijkers diep geraakt door eerste aflevering Over Mijn Lijk
07:51De Reünie krijgt een WK-special
13:00Kijkers genieten van IOS in Even Tot Hier met speciale versie van 'Voltooid Verleden Tijd' (video)