TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Steven Seagal weet maar van geen ophouden. Hoewel hij al lang de fitste niet meer is, blijft de ouwe baas maar actiefilms maken.
Ooit was Decker (Steven Seagal) FBI-agent (of iets anders van die strekking). Tegenwoordig verdient hij de kost als beveiliger bij een winkelcentrum.
Tijdens zijn werk ziet hij hoe een man een vrouw in elkaar slaat. Decker besluit in te grijpen.
Dat doet hij vrij hardhandig: de man in kwestie overleeft het niet. De vrouw (Jade Ewen) stelt zich voor als Lisa en vertelt dat de man haar gewelddadige ex was.
Lisa weet in End of a Gun ook te vertellen dat hij een crimineel was. Ergens in zijn auto moet nog 2 miljoen euro verstopt zitten.
Decker besluit haar te helpen het geld te zoeken. Maar ook de voormalige opdrachtgevers van haar ex azen op de centen.
Ooit was Steven Seagal een echte actieheld. Het beste is er bij de beste man ondertussen al jaren van af.
Niet zo gek ook: Seagal is al behoorlijk op leeftijd. Tijdens de opnames van End of a Gun was hij al een eind in de 60.
Vandaar dat de ouwe baas in de hele film maar drie vechtscènes heeft.
Vanavond op TV: After the flood, B&B vol liefde, The Departed
11:56Nieuw gezin in Een Huis Vol wil af van hardnekkige vooroordelen: 'Ze dachten dat we uitkeringstrekkers waren'
10:45B&B Vol Liefde-podcast verklaart opvallend verschil: 'Nisha Tara's doelgroep kijkt niet naar RTL'
10:08Video: Patty Brard en Antoine verrassen met openhartige liefdesverhalen in Mi Dushi
10:00Daphne Bunskoek daagt BN’ers uit in Los het op!: ‘De opdrachten zijn redelijk onmogelijk’