TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Steven Seagal weet maar van geen ophouden. Hoewel hij al lang de fitste niet meer is, blijft de ouwe baas maar actiefilms maken.
Ooit was Decker (Steven Seagal) FBI-agent (of iets anders van die strekking). Tegenwoordig verdient hij de kost als beveiliger bij een winkelcentrum.
Tijdens zijn werk ziet hij hoe een man een vrouw in elkaar slaat. Decker besluit in te grijpen.
Dat doet hij vrij hardhandig: de man in kwestie overleeft het niet. De vrouw (Jade Ewen) stelt zich voor als Lisa en vertelt dat de man haar gewelddadige ex was.
Lisa weet in End of a Gun ook te vertellen dat hij een crimineel was. Ergens in zijn auto moet nog 2 miljoen euro verstopt zitten.
Decker besluit haar te helpen het geld te zoeken. Maar ook de voormalige opdrachtgevers van haar ex azen op de centen.
Ooit was Steven Seagal een echte actieheld. Het beste is er bij de beste man ondertussen al jaren van af.
Niet zo gek ook: Seagal is al behoorlijk op leeftijd. Tijdens de opnames van End of a Gun was hij al een eind in de 60.
Vandaar dat de ouwe baas in de hele film maar drie vechtscènes heeft.
Partnerbijdrage
Yves Berendse hoopt op duet met Marco Borsato: 'Lijkt me helemaal te gek'
10:56Chantal Janzen 'voelde soms woede' tijdens opnames nieuw seizoen The Voice of Holland: 'Hoe haal je het in je hoofd?'
10:23Yves Berendse weigerde 'andere stem' op te zetten in The Masked Singer
10:00Linda de Mol blijkt zelf behoorlijk fanatiek: 'Ik speel altijd om te winnen'
09:43Tranen om bijzondere versie Heb je even voor mij in The Winner Takes it All