TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Engel (Liz Vergeer) is bijna twaalf, woont in Amsterdam en is best gelukkig, maar ook verlegen en een beetje onzeker. Dat laatste verandert als ze bij toeval een bijzonder klokje vindt.
Ze ontdekt dat elke wens die ze uitspreekt tegen het uurwerk op wonderbaarlijke wijze uitkomt. Zij was altijd een buitenbeentje, maar binnen de kortste keren is Engel het populairste meisje van de school. Wordt ze daar ook echt gelukkiger van?
Isa Hoes stond bekend als actrice, maar ontpopte zich ook tot een populair schrijfster. Toen ik je zag, het boek dat ze schreef over haar leven met Antonie Kamerling, werd een groot succes. Toen haar uitgever haar vroeg of zij een kinderboek kon schrijven, moest Hoes daar even over nadenken.
Dus vroeg ze haar destijds tienjarige dochter Vlinder of ze haar kon helpen met haar kinderfantasie. Vlinder liet haar fantasie de vrije loop en Hoes kon het zo in een verhaalvorm gieten. Het kinderboek Engel was een feit.
Dit jaar is Toen ik je zag ook verfilmd.
Filmregisseur Dennis Bots werd naar voren geschoven voor de regie van Engel. Isa Hoes werkte ook met hem aan de serie Rozengeur & Wodka Lime. Hoes speelt in deze film de briljante, maar tevens chaotische moeder van Engel.
De 5 beste programma's om deze week te streamen
10:52Art Rooijakkers presenteert nieuwe SBS6-quiz
10:00Sosha Duysker heeft zin in de 4Daagse: 'Het is bijna een kruistocht in afritsbroek'
09:53Wanneer is de reallifesoap van Wolter Kroes op tv te zien?
08:44Kijkers balen van de nieuwe uitzendtijd van B&B Vol Liefde