TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Omdat nog niet bekend is wanneer Imanuelle Grives weer naar huis mag, moesten de makers van de film Suriname op zoek naar een vervanger voor Imanuelle. Ze kwamen verrassend genoeg uit bij Fajah Lourens. Fajah vertelde erover in de 538 Ochtendshow van Wietze de Jager.
Fajah vertelde dat de filmrol op haar pad was gekomen omdat er een actrice uitviel. Die actrice bleek Imanuelle Grives te zijn die op het Belgische festival Tomorrowland werd opgepakt met een enorme hoeveelheid drugs. Ze zit sindsdien vast.
Fajah grapte op de radio ook nog dat ze best begrijpt waarom Imanuelle de fout inging: „Het is geen vetpot. Ik snap wel waarom zij drugs smokkelt.” Ze doelde daarmee op de lage salarissen die acteurs krijgen. „Dit was natuurlijk een grapje hé jongens, maar het is wel heel hard bikkelen.” Waar de film Suriname over gaat, is niet bekend.
Stijn Fransen en Sabine Koning behoren tot de discipelen van The Passion 2026
10:35Netflix presenteert cast van nieuwe Nederlandse thrillerserie De Stilte
10:22Rijk Hofman gaat Temptation Island presenteren met deze presentatrice
10:00Harm Edens: 'Dit Was het Nieuws is een vaste en dierbare waarde in mijn leven geworden'
09:43De TV van gisteren: kijkers aanschouwen wegpiraten in nieuw seizoen De Slechtste Chauffeur van Nederland