TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
Omdat nog niet bekend is wanneer Imanuelle Grives weer naar huis mag, moesten de makers van de film Suriname op zoek naar een vervanger voor Imanuelle. Ze kwamen verrassend genoeg uit bij Fajah Lourens. Fajah vertelde erover in de 538 Ochtendshow van Wietze de Jager.
Fajah vertelde dat de filmrol op haar pad was gekomen omdat er een actrice uitviel. Die actrice bleek Imanuelle Grives te zijn die op het Belgische festival Tomorrowland werd opgepakt met een enorme hoeveelheid drugs. Ze zit sindsdien vast.
Fajah grapte op de radio ook nog dat ze best begrijpt waarom Imanuelle de fout inging: „Het is geen vetpot. Ik snap wel waarom zij drugs smokkelt.” Ze doelde daarmee op de lage salarissen die acteurs krijgen. „Dit was natuurlijk een grapje hé jongens, maar het is wel heel hard bikkelen.” Waar de film Suriname over gaat, is niet bekend.
Ouders van Esmee (1) in Het Kinderziekenhuis maken indruk: 'De rouwkaartjes zijn al ontworpen'
19:23Kijkers blijven zich verbazen over intieme beelden Thomas en Chess in De Bondgenoten (video)
15:09Terugkijken: Plien en Bianca breken iedereen met hun hilarische act in LOL: Last One Laughing
14:02Kopen of Slopen keert voorlopig niet terug op tv
13:14Weet jij echt alles van Winter Vol Liefde? Doe dan onze quiz