TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De Brabantse Ferry Bouman (Frank Lammers) woont in Amsterdam en werkt voor hasjkoning Brink (Huub Stapel). Brink is een vaderfiguur voor Ferry. Hun relatie komt onder druk te staan als Brinks zoon bij een overval zwaargewond raakt.
Ferry moet uitzoeken wie er achter deze laffe daad zit. De sporen die hij vindt, leiden hem naar een Belgische camping. Ferry gaat daar de confrontatie aan met een stel rivaliserende bendeleden. En met zijn zus Claudia (Monic Hendrickx) die hij een tijd geleden uit het oog is verloren.
Zijn ontmoeting met Daniëlle van Marken (Elise Schaap) zorgt in Ferry voor een lichtpuntje. Zij en Ferry beginnen een relatie.
De Netflixserie Undercover was meteen een hit. Vooral Frank Lammers als Ferry Bouman is zeer geliefd bij de fans. Met zijn Brabantse accent, zijn doorleefde kop en gewelddadige karakter staat hij symbool voor de xtc-drugsbaron van het zuiden.
Fans waren dan ook teleurgesteld dat Ferry nauwelijks voorkwam in het tweede seizoen van de serie. Met deze prequel hoopten de makers dat een beetje goed te maken.
Ferry de film zie je op zondag 25 augustus 2024 vanaf 20:40 uur op VRT.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Dit is de startdatum van Een Vergetelijk Mooie Reis met Paul de Leeuw
07:44De TV van gisteren: Bijna 4 miljoen kijkers zien gouden race Jutta Leerdam
07:00GTST Spoilers - maandag 16 t/m donderdag 19 februari 2026
07:00Programma Olympische Winterspelen dinsdag 10 februari: Zo laat komen Xandra Velzeboer en Jens van 't Wout in actie
06:47Vanavond op TV: App me als je thuis bent, Over de A4, Central Intelligence