TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De Brabantse Ferry Bouman (Frank Lammers) woont in Amsterdam en werkt voor hasjkoning Brink (Huub Stapel). Brink is een vaderfiguur voor Ferry. Hun relatie komt onder druk te staan als Brinks zoon bij een overval zwaargewond raakt.
Ferry moet uitzoeken wie er achter deze laffe daad zit. De sporen die hij vindt, leiden hem naar een Belgische camping. Ferry gaat daar de confrontatie aan met een stel rivaliserende bendeleden. En met zijn zus Claudia (Monic Hendrickx) die hij een tijd geleden uit het oog is verloren.
Zijn ontmoeting met Daniëlle van Marken (Elise Schaap) zorgt in Ferry voor een lichtpuntje. Zij en Ferry beginnen een relatie.
De Netflixserie Undercover was meteen een hit. Vooral Frank Lammers als Ferry Bouman is zeer geliefd bij de fans. Met zijn Brabantse accent, zijn doorleefde kop en gewelddadige karakter staat hij symbool voor de xtc-drugsbaron van het zuiden.
Fans waren dan ook teleurgesteld dat Ferry nauwelijks voorkwam in het tweede seizoen van de serie. Met deze prequel hoopten de makers dat een beetje goed te maken.
Ferry de film zie je op zondag 25 augustus 2024 vanaf 20:40 uur op VRT.
Na een sterke groepsfase wacht Oranje direct een loodzware test in de knock-outfase van het WK voetbal. In de nacht van maandag op dinsdag neemt Nederland het op tegen Marokko, een duel dat alle ingrediënten heeft voor een zinderende voetbalavond.
Jeremy Clarkson pakt tv-programma's weer op na kankerdiagnose
13:56Astrid Holleeder 'schoot tekort' in RTL Tonight: 'Dat wil niemand horen'
11:24Expeditie Robinson begint pas in november
10:50Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
10:33'Zomercliffhanger van GTST loopt niet voor iedereen goed af'