TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een bakker (James Corden) en zijn vrouw (Emily Blunt) willen dolgraag kinderen. Dat lukt niet omdat een boze heks (Meryl Streep) een vloek over hen heeft uitgesproken.
Om de vloek op te heffen, moeten de bakker en zijn vrouw op zoek naar vier voorwerpen. Tijdens hun zoektocht komen ze in het bos allerlei sprookjesfiguren tegen, onder wie Roodkapje, Assepoester en Rapunzel.
Toen in 2013 bekend werd dat Disney bezig was met een verfilming van Into the Woods, waren fans van de musical van Stephen Sondheim en James Lapine niet direct enthousiast. Ze vreesden dat Disney de donkere randjes – die zo belangrijk zijn voor het verhaal – er vanaf zou halen. Die vrees bleek slechts deels gegrond.
Into the Woods is iets luchtiger en familievriendelijker dan het origineel, maar er blijft genoeg te genieten in deze muzikale sprookjes-potpourri. Dat is te danken aan de ijzersterke liedjes van Sondheim en Lapine én aan de uitstekende acteurs, die zichtbaar plezier hebben in hun rollen.
Meryl Streep is fantastisch als gemene heks, Anna Kendrick zet een prachtige Assepoester neer en ook haar prins (Chris Pine) en de Grote Boze Wolf (Johnny Depp) mogen er zijn.
Dit vinden kijkers van de spraakmakende docu Ferry Lost
08:00Exclusief: Dit zijn de eerste drie deelnemers van Roadtrippers VIPS
07:56Juvat Westendorp doet met danscollega’s mee aan De Kwis met Ballen
07:44De TV van gisteren: Gouden race Xandra Velzeboer trekt veel kijkers
07:00GTST Spoilers - maandag 23 t/m donderdag 26 februari 2026