TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een bakker (James Corden) en zijn vrouw (Emily Blunt) willen dolgraag kinderen. Dat lukt niet omdat een boze heks (Meryl Streep) een vloek over hen heeft uitgesproken.
Om de vloek op te heffen, moeten de bakker en zijn vrouw op zoek naar vier voorwerpen. Tijdens hun zoektocht komen ze in het bos allerlei sprookjesfiguren tegen, onder wie Roodkapje, Assepoester en Rapunzel.
Toen in 2013 bekend werd dat Disney bezig was met een verfilming van Into the Woods, waren fans van de musical van Stephen Sondheim en James Lapine niet direct enthousiast. Ze vreesden dat Disney de donkere randjes – die zo belangrijk zijn voor het verhaal – er vanaf zou halen. Die vrees bleek slechts deels gegrond.
Into the Woods is iets luchtiger en familievriendelijker dan het origineel, maar er blijft genoeg te genieten in deze muzikale sprookjes-potpourri. Dat is te danken aan de ijzersterke liedjes van Sondheim en Lapine én aan de uitstekende acteurs, die zichtbaar plezier hebben in hun rollen.
Meryl Streep is fantastisch als gemene heks, Anna Kendrick zet een prachtige Assepoester neer en ook haar prins (Chris Pine) en de Grote Boze Wolf (Johnny Depp) mogen er zijn.
Pieter Derks over het nieuwe realityspel Wolven: 'Een echte mindf*ck'
10:00Beste Zangers-deelnemer Yves Berendse onthult of hij openstaat voor een eigen realityserie
09:10Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'
09:05Urk!-ster Mathilde verbreekt relatie met vriend Davy: ‘Zo snel mogelijk achter me laten’
08:59Douwe Bob eerste gast in nieuw seizoen Eva na bijzondere zomer