TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een bakker (James Corden) en zijn vrouw (Emily Blunt) willen dolgraag kinderen. Dat lukt niet omdat een boze heks (Meryl Streep) een vloek over hen heeft uitgesproken.
Om de vloek op te heffen, moeten de bakker en zijn vrouw op zoek naar vier voorwerpen. Tijdens hun zoektocht komen ze in het bos allerlei sprookjesfiguren tegen, onder wie Roodkapje, Assepoester en Rapunzel.
Toen in 2013 bekend werd dat Disney bezig was met een verfilming van Into the Woods, waren fans van de musical van Stephen Sondheim en James Lapine niet direct enthousiast. Ze vreesden dat Disney de donkere randjes – die zo belangrijk zijn voor het verhaal – er vanaf zou halen. Die vrees bleek slechts deels gegrond.
Into the Woods is iets luchtiger en familievriendelijker dan het origineel, maar er blijft genoeg te genieten in deze muzikale sprookjes-potpourri. Dat is te danken aan de ijzersterke liedjes van Sondheim en Lapine én aan de uitstekende acteurs, die zichtbaar plezier hebben in hun rollen.
Meryl Streep is fantastisch als gemene heks, Anna Kendrick zet een prachtige Assepoester neer en ook haar prins (Chris Pine) en de Grote Boze Wolf (Johnny Depp) mogen er zijn.
Laatste loodjes voor Een Huis Vol-familie Kraan
12:23Waarom B&B Vol Liefde-Debbie en Paul eerst 'nee' zeiden tegen andere tv-programma's
11:32Boer zoekt Vrouw-koppel Jan en Rianne opnieuw ouders geworden
11:01Explosieve ruzie in De Bondgenoten: 'Wil je met me vechten?'
09:38De TV van gisteren: kijkers zien Sandra 'nog even gefileerd' worden in exitgesprek MAFS