TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Amusement
In de Stadsschouwburg kreeg de familiefilm in totaal vier prijzen. Kapsalon Romy was vijf keer genomineerd. Noortje Herlaar en Beppie Melissen werden allebei in het zonnetje gezet voor hun rol in de film en kregen een Kalf. De andere twee zijn voor Beste Scenario en Beste Regie.
De belangrijkste prijs van het Nederlands Film Festival is natuurlijk die van Beste Film. Die werd dit jaar gewonnen door Buladó, een film van regisseur Eché Janga.
Er was ook nog goed nieuws voor actrice en regisseur Halina Reijn. Haar televisieserie Red Light viel ook in de prijzen. Het werd gekozen tot Beste Televisiedrama en ze won een Kalf voor Beste Actrice Televisiedrama.
Voormalig GTST-ster Ferry Doedens krijgt eigen documentaire
18:15Deze oude Nederlandse serie is ineens enorm populair én terug op Videoland
14:09Gordon vindt Monique Hansler een 'ontzettende sympathieke, leuke vrouw'
13:33Danny de Munk blikt in De Reünie terug op heftige scène uit Ciske de Rat: 'Dat kwam keihard binnen'
11:57Zien: Winston Gerschtanowitz verrast eigen geluidsman met geldprijs van de Postcode Loterij