TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ben ‘Finn’ Finnegan (Matthew McConaughey) is een schatzoeker, maar niet een hele goede.
Gevolg: Finn heeft schulden. En dan ook nog bij mensen bij wie je liever niet in het krijt staat. Dat heeft hem zijn huwelijk met Tess (Kate Hudson) al gekost.
Ondertussen is hij in Fool's Gold ook zijn leven al niet meer zeker. Veel slechter had hij het dus niet kunnen treffen.
Tot Finn een aanwijzing vindt die hem wel eens naar een enorme schat zou kunnen leiden. Als die schat daar inderdaad ligt, zou dat al zijn problemen in een klap op kunnen lossen.
Nog een meevaller: Tess wil wel helpen zoeken. Maar ze zijn niet de enigen die op deze buit azen.
Voor Matthew McConaughey was Fool's Gold niet zijn eerste samenwerking met Kate Hudson. In 2003 waren ze al samen te zien in How to Lose a Guy in 10 Days.
De opnames van de film vonden plaats in de Australische stad Gold Coast. Die duurden wat langer dan gepland.
In de zee bij Gold Coast was een kubuskwallenplaag. Daardoor kon de crew niet in het water filmen: die beesten zijn extreem giftig.
Nicolaas Veul krijgt massaal bijval na felle reactie op uitspraken over lhbtiq+-propaganda
09:45Deze serie vervangt Zussen na de seizoensfinale op NPO 1
09:07Diego González-Clark en Noa Zwan verklappen alvast iets over hun GTST-verhaallijn: 'Drama'
09:00Dit programma vervangt Bestemming X op RTL 4
08:37De TV van gisteren: Bureau Groningen begint volgens kijkers veel te heftig