TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ongeveer tegelijkertijd werd de western ineens heel populair in Italië. Italiaanse regisseurs stonden aan de wieg van een nieuw genre: de spaghettiwestern.
De bekendste spaghettiwesternregisseur is Sergio Leone. Hij brak internationaal door met zijn Dollars-trilogie.
Die doorbraak betekende ook de doorbraak van de Amerikaanse acteur Clint Eastwood. Hij speelde in alle drie de films de hoofdrol.
For a Few Dollars More is het tweede deel van de Dollars-trilogie. Eastwood speelt in deze film de premiejager Monco.
Monco is op zoek naar de beruchte outlaw El Indio (Gian Maria Volontè). Tijdens die zoektocht komt Monco zijn collega Mortimer (Lee Van Cleef) tegen.
Omdat Mortimer ook naar El Indio op zoek is, besluiten de mannen dan maar samen te gaan werken. Twee zien immers meer dan een.
Maar is Mortimer eigenlijk wel te vertrouwen? Of is het Monco die niet zuiver op de graat is?
For a Few Dollars More is het tweede deel van de Dollars-trilogie van Sergio Leone. Hoewel Clint Eastwood in alle drie de delen van de trilogie te zien is, speelt hij steeds een ander personage.
In A Fistful of Dollars speelt de Amerikaanse acteur de rol van Joe. In For a Few Dollars More speelt hij premiejager Monco. In afsluiter The Good, the Bad and the Ugly is Eastwood te zien als Blondie.
Dit is wanneer de nieuwe serie van Francis van Broekhuizen op televisie te zien is
12:17Johan Derksen tóch aanwezig bij Vandaag Inside-uitzendingen vanuit Curaçao
11:20Dit programma vervangt Even Tot Hier op de zaterdagavond
10:54Hilarisch: Bekijk de bloopers van Gooische Vrouwen seizoen 7
09:52Bizarre Erfenissen met Maarten Steendam krijgt geen vervolg