TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Furious 7 pakt het verhaal op waar The Fast and the Furious: Tokyo Drift stopte. Owen Shaw is verslagen en de Furious-crew woont weer in Amerika.
Lekker rustig zou je denken. Nou, niet dus.
Dom (Vin Diesel), Brian (Paul Walker) en de rest hebben hun koffers nog maar nauwelijks uitgepakt of Han (Sung Kang) legt het loodje. Hij is vermoord.
Dom en Brian ontdekken al snel dat Deckard Shaw (Jason Statham) hierachter zit. Deckard is de oudere broer van Owen Shaw en hij wil wraak voor wat Brian, Dom en de rest zijn broertje hebben aangedaan.
Lukt het hen om de boze grote broer te stoppen? Je ziet het in Furious 7.
Furious 7 is de laatste film van Paul Walker. De opnames waren al een paar maanden aan de gang toen Walker bij een auto-ongeluk om het leven kwam.
Na dat nieuws zette regisseur James Wan de camera's een tijdje uit.
Hij deed in die tijd aanpassingen aan het script om de film om te schrijven tot een eerbetoon aan Paul Walker. Voor de scènes met Walker die nog niet opgenomen waren, gebruikte Wan twee stand-ins: Pauls jongere broers Caleb en Cody.
Partnerbijdrage
Carlo Boszhard openhartig over verdrietige tijd: 'Het verdriet en ongeloof wisselen elkaar af'
07:52De TV van gisteren: Kijkers spotten Victor lookalike achter de bar in First Dates
07:00GTST Spoilers - maandag 22 t/m donderdag 25 september 2025
06:47Vanavond op TV: Rutger en de uitkeringstrekkers, Antoni van Leeuwenhoek - Over leven met kanker, 2012
19:27Máxima-acteurs Delfina Chaves en Martijn Lakemeier uit elkaar