TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Veel vraagt de dikke rode kat Garfield helemaal niet. Een plek om te slapen én lasagne. Oh, en als de ochtenden wat later konden beginnen, zou dat prettig zijn.
Garfield heeft het, kortom, aardig voor elkaar bij zijn baasje Jon Arbuckle (Breckin Meyer). Hij geniet met volle teugen van zijn luie leventje.
Tot Jon zich door dierenarts Liz (Jennifer Love-Hewitt) in laat palmen. Zij weet hem zelfs over te halen nog een dier in huis te halen.
Met de komst van dat beest, de dommige hond Odie, is het gedaan met de rust in huize Arbuckle.
Bill Murray spreekt in Garfield de stem van het titelpersonage in. Naar eigen zeggen accepteerde hij de rol mede omdat hij dacht dat Joel Coen (van de Coen Brothers, bekend van films als Fargo, The Big Lebowski en No Country for Old Men) het script had geschreven.
Pas toen hij bezig was met de opnames en de ruwe montages zag, merkte Murray dat dat niet klopte. De scenarioschrijver van Garfield heet Joel Cohen.
Het tweede seizoen van Paradise Hotel is nu te streamen bij Videoland
00:51Komende week in GTST: Gammele getuigenissen en de poeslieve probleempuber
16:25Raven van Dorst blijft voorlopig op tv: 'Nieuw contract'
14:30Angela Schijf deelt opvallende hint over nieuwe seizoen Flikken Maastricht
13:36Natasja Froger: 'Dit is binnen onze familie ongeveer het allerbelangrijkste'