TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Veel vraagt de dikke rode kat Garfield helemaal niet. Een plek om te slapen én lasagne. Oh, en als de ochtenden wat later konden beginnen, zou dat prettig zijn.
Garfield heeft het, kortom, aardig voor elkaar bij zijn baasje Jon Arbuckle (Breckin Meyer). Hij geniet met volle teugen van zijn luie leventje.
Tot Jon zich door dierenarts Liz (Jennifer Love-Hewitt) in laat palmen. Zij weet hem zelfs over te halen nog een dier in huis te halen.
Met de komst van dat beest, de dommige hond Odie, is het gedaan met de rust in huize Arbuckle.
Bill Murray spreekt in Garfield de stem van het titelpersonage in. Naar eigen zeggen accepteerde hij de rol mede omdat hij dacht dat Joel Coen (van de Coen Brothers, bekend van films als Fargo, The Big Lebowski en No Country for Old Men) het script had geschreven.
Pas toen hij bezig was met de opnames en de ruwe montages zag, merkte Murray dat dat niet klopte. De scenarioschrijver van Garfield heet Joel Cohen.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'
08:57De TV van gisteren: WK-kijkers zien recordgoal van Marokko en pijnlijke blunder voor Australië
06:47Vanavond op TV: Pinkpop 2026 live, NCIS, Save the Last Dance 2