TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Kun je wel liefdesliedjes schrijven als je zelf geen noemenswaardig liefdesleven hebt? Songschrijver Lena begint er steeds meer moeite mee te krijgen.
Dat komt haar beste vriendin Valerie (Carly Wijs) slecht uit. Valerie is zangeres en scoort altijd vette hits met de liedjes van Lena (Plien van Bennekom).
Nu Lena met een writer's block kampt, gaat het met Valeries carrière ook een stuk minder goed. Tijd om in te grijpen dus.
Valerie doet dat in Gek van geluk op een weinig subtiele manier. Ze huurt een werkeloze acteur in om Lena te verleiden, in de hoop dat Lena met wat liefde in haar leven weer inspiratie krijgt.
Die acteur is Hugo (Matteo van der Grijn), een knappe man met sterke armen en een stoere baard. En dan die stem. Die is zo zwoel dat Hugo nog steeds romantisch klinkt als hij voorleest uit het telefoonboek.
Na al die jaren alleen te zijn geweest, weet Lena eigenlijk helemaal niet meer hoe dat moet: verliefd worden. Is tongzoenen net als fietsen of kun je het verleren?
En wat gebeurt er als Hugo echt voor Lena begint te vallen? Je ziet het in Gek van geluk.
Ongemak in de Oranjezomer: Johnny de Mol wil intieme ontboezemingen nichtje Noa niet horen
09:13Johan Derksen in de bres voor Wilfred Genee na overspelgeruchten: ‘Hetze’
09:04Gezinsuitbreiding voor Urk!-ster Mathilde Keuter: 'De kinderen vinden het erg leuk'
08:50Nieuws van de dag-kijkers bezorgd om Lale Gül: 'Gaat alles goed?'
08:45Wilfred Genee informeert in Mi dushi naar liefdesleven Frogers: ‘Werkt alles nog?’