TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Kun je wel liefdesliedjes schrijven als je zelf geen noemenswaardig liefdesleven hebt? Songschrijver Lena begint er steeds meer moeite mee te krijgen.
Dat komt haar beste vriendin Valerie (Carly Wijs) slecht uit. Valerie is zangeres en scoort altijd vette hits met de liedjes van Lena (Plien van Bennekom).
Nu Lena met een writer's block kampt, gaat het met Valeries carrière ook een stuk minder goed. Tijd om in te grijpen dus.
Valerie doet dat in Gek van geluk op een weinig subtiele manier. Ze huurt een werkeloze acteur in om Lena te verleiden, in de hoop dat Lena met wat liefde in haar leven weer inspiratie krijgt.
Die acteur is Hugo (Matteo van der Grijn), een knappe man met sterke armen en een stoere baard. En dan die stem. Die is zo zwoel dat Hugo nog steeds romantisch klinkt als hij voorleest uit het telefoonboek.
Na al die jaren alleen te zijn geweest, weet Lena eigenlijk helemaal niet meer hoe dat moet: verliefd worden. Is tongzoenen net als fietsen of kun je het verleren?
En wat gebeurt er als Hugo echt voor Lena begint te vallen? Je ziet het in Gek van geluk.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025