TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Anna (Kate Hudson) en Tom (James Franco) zijn net van Amerika naar Engeland verhuisd. Ze hebben een huis in Londen geërfd.
Ze grijpen dat huis aan als een kans. Aannemer Tom heeft nauwelijks werk, zo kunnen ze in Londen een nieuwe start maken.
Daar is het alleen ook niet allemaal rozengeur en maneschijn. Verre van.
De verbouwing loopt niet al te soepel. En kost ook nog eens klauwen vol geld.
Het water staat Anna en Tom dan ook aan de lippen. Tot ze in Good People een wel heel bijzondere vondst doen.
De huurder in het appartement onder hen wordt vermoord en Tom en Anna vinden zijn lijk. En een tas vol geld.
Ze kunnen de poen goed gebruiken, dus ze besluiten de tas met inhoud te houden. Of dat slim is, is nog maar de vraag.
Want zowel de politie als de oorspronkelijke eigenaar van het geld is op zoek naar de tas met flappen.
De vasthoudende agent John Halden (Tom Wilkinson) is het paar al snel op het spoor. Het valt gewoon best op als de buren van een moordslachtoffer ineens heel veel geld uitgeven.
En dan die oorspronkelijke eigenaar. Dat is ook geen katje om aan zonder handschoenen aan te pakken.
Gangster Khan (Omar Sy) heeft meer weg van een gevaarlijke panter. Hoe dat afloopt zie je in Good People.
Op deze dertiende dag van onze adventskalender brengen we je zeker geen ongeluk, want we mogen in samenwerking met Kesbeke een rijkgevuld cadeaupakket weggeven.
Nieuwe twist in B&B Vol Liefde: duodaten maakt zijn debuut in het komende seizoen
20:08Dit zijn de afvallers van de vijfde aflevering van The Masked Singer 2025
16:35Inge Ipenburg over het plotselinge vertrek van Ingmar Schrama uit GTST: 'Het heeft me lang beziggehouden'
15:45Deze programma's en films kijk je op tweede kerstdag 2025
15:25Deze programma's en films kijk je op eerste kerstdag 2025