TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In Groot-Brittannië werd Winnie-the-Pooh, het eerste boek over Winnie de Poeh in 2014 verkozen tot het populairste kinderboek van de afgelopen 150 jaar.
De verhalen van schrijver A. A. Milne hebben sinds die eerste publicatie in 1926 verankerd in het collectieve geheugen, in Engeland en ver daarbuiten. Goodbye Christopher Robin laat zien hoe Milne (Domnhall Gleeson), getraumatiseerd door de Eerste Wereldoorlog, zoekt naar iets wat hem blijdschap brengt.
Hij vindt zijn geluk in de tijd die hij met zijn zoontje Christopher Robin (Will Tilston) doorbrengt en de verhalen die ze samen verzinnen. Die verhalen vormen de basis voor Winnie de Poeh, die al snel razend populair is.
Dat brengt roem en rijkdom, maar het zorgt er ook voor dat de kleine Christopher geen normale jeugd heeft: overal waar hij gaat zien mensen niet hem, maar het personage uit de boeken van zijn vader.
De gebeurtenissen uit Goodbye Christopher Robin hadden grote gevolgen voor de latere jaren van de familie. Christopher Robin heeft zijn vader nooit helemaal vergeven dat hij hem had uitgebuit om boeken te verkopen. Hij wilde ook niks van de royalty’s van de boeken van zijn vader hebben. De relatie met zijn moeder was nog slechter. Dat kwam omdat Christopher Robin met zijn nicht trouwde. Dat keurde zijn moeder af.
Na de dood van A.A. Milne in 1956 had Christopher Robin geen contact meer met zijn moeder. Ze wilde hem ook niet zien toen ze op sterven lag.
Video: Salar weet niet of hij Mercedes nog wel kan vertrouwen (De Bondgenoten)
10:15Test hier zelf of jij De Slimste Mens bent
10:00Jochem Uytdehaage houdt tijdens de Olympische Spelen zijn hart vast: 'Er kan altijd iemand verrassen'
09:55Bij Ons op het Kamp-sterren schitteren in nieuwe realityserie over reizigersvrouwen
09:40Jurre Geluk gaat deze nieuwe realityshow presenteren