TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
John Gotti was hoofd van de Gambino-familie, een van de beroemde vijf maffiabendes in New York.
Hij wist zich in de jaren 70 op te werken van ‘soldaat’ tot chef van de ‘afdeling luchthavenovervallen’. In de jaren 80 werd hij een publiek figuur dankzij de vele rechtszaken die hij wist te winnen (met dank aan de getuigen die op het laatste moment hun verklaring introkken). Dat daar een film van zou komen is niet gek. Met zo’n verhaal had dat ook prima kunnen uitpakken, want op zich zijn alle ingrediënten aanwezig: moord, roofovervallen, een rechtszaak en zelfs een maffiabruiloft.
Op de een of andere manier is het de makers van Gotti gelukt om de plank volledig mis te slaan. De film ontbeert alle spanning, de acteurs doen maar wat en zelfs de moordpartijen zijn ongeloofwaardig. Jammer, want zó moeilijk is het nu ook weer niet om een maffiafilm te maken.
John Travolta kreeg de hoofdrol in Gotti niet zomaar: de familie Gotti had de producers gevraagd om hem te casten. De acteur draagt in de film accessoires die John Gotti ook echt gedragen heeft. Zo komen een aantal stropdassen uit de persoonlijke collectie van de maffioso.
Volgens Travolta was dat soms best griezelig; vooral in de openings- en slotscène. Daarin draagt hij een jas van Gotti. De acteur vertelde dat hij diens parfum nog steeds kon ruiken.
Vandaag belooft een fraaie voetbalavond te worden op het WK voetbal. Met Spanje, Portugal en Zwitserland op het programma én de clash tussen Cristiano Ronaldo en Luka Modric is er genoeg om naar uit te kijken.
Mi Dushi: Wat is dan liefde? met Wilfred Genee begint een week eerder dan gepland
12:19Vanaf deze datum is het nieuwe seizoen van Beste Kijkers te zien
11:51Kelly de Vries deelt groot nieuws na exit Het Perfecte Plaatje op Reis
11:22Bardame onderbreekt uitzending VI Oranje: 'Gaat even helemaal mis hier'
10:54Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli