TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Marlon Brando is niet een acteur die veel wordt geassocieerd met musicals. Toch speelt hij een van de hoofdrollen in deze verfilming van de succesvolle Broadwaymusical Guys and Dolls.
Brando is Sky Masterson, een gangster uit New York die een bijzondere weddenschap sluit met gokker Nathan Detroit (Frank Sinatra).
Die denkt dat Sky de erg brave Sarah (Jean Simmons) niet zover zal krijgen dat ze met hem mee gaat lunchen in Havana. Het lukt hem toch: Masterson belooft haar dat hij de donderdag erop twaalf zondaars zal meenemen naar haar gebedsmiddag.
Sarah en Sky worden, hoe kan het ook anders, verliefd op elkaar. Een stel goede liedjes en een sterke cast maken van Guys and Dolls een vrolijke musicalklassieker waarin Brando laat zien dat hij best een aardig mopje kan zingen.
Het is toch een beetje raar: je maakt een musical en dan geef je niet-zanger Marlon Brando de belangrijkste rol. En dat terwijl je met Frank Sinatra een fantastische zanger in een bijrol hebt.
Sinatra zelf was daar ook niet echt blij mee. Hij vond dat hij de rol van Sky Masterson had moeten krijgen.
Vrienden zijn ze op de set van Guys and Dolls dan ook niet geworden. In tegendeel: uiteindelijk communiceerden ze op de set alleen nog maar via tussenpersonen met elkaar.
De knock-outfase van het WK voetbal is in volle gang en vandaag staan er drie wedstrijden op het programma. Met Engeland, België en gastland Verenigde Staten in actie belooft het weer een spannende voetbaldag te worden.
Dit is het uitzendschema van De Bondgenoten in juli
10:44Nicky van der Gijp binnenkort ook in Vandaag Inside? 'Rare dynamiek'
10:14Job Knoester openhartig over eigen verlies na nieuws Cody Gakpo: 'Ik kan hier niet onbewogen naar kijken'
10:00Eva Eikhout deelt haar tv-aanraders: 'Of ik wil meedoen aan WIDM? Honderd procent'
09:42Wat een score: Nederland - Marokko trok recordaantal kijkers in het holst van de nacht