TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Hancock (Will Smith) is geen doorsneeheld. Hij is chagrijnig, drinkt, vloekt en laat bij zijn reddingsacties vaak een spoor van vernieling achter. Ondanks zijn superheldendaden is de stad Los Angeles niet blij met hem. Op straat wordt hij uitgejoeld.
Als Hancock het leven van Ray Embrey (Jason Bateman) redt, krijgt hij eindelijk wel de waardering die hij zoekt. Marketingman Ray is dolblij met Hancock.
Om die dankbaarheid te uiten biedt hij aan Hancocks imago wat op te vijzelen. Rays eerste stap: Hancock moet zich zelf ook wat beter gaan gedragen.
Hancock opvoeden blijkt moeilijker dan verwacht, vooral als hij gevoelens lijkt te hebben voor Rays vrouw Mary (Charlize Theron). Deze mysterieuze schone is niet helemaal eerlijk over wie ze is.
Hancock weet het zeker: hij kent haar ergens van. Maar waarvan?
De makers van Hancock hebben een lange adem. Het script zwom al ruim tien jaar door Hollywood rond voordat de film uiteindelijk werd gemaakt.
Steeds zou een andere Hollywoodster superheld Hancock gaan spelen. Naast Will Smith waren ook George Clooney, Ben Affleck, Matt Damon en Leonardo DiCaprio in de race voor de hoofdrol.
Zal het in dit nieuwe seizoen van Postcode Loterij Eén tegen 100 weer iemand lukken om met een lekker bedrag naar huis te gaan? Caroline Tensen hoopt op het beste.
De TV van gisteren: Derde seizoen te veel? Finale Wie Is de Mol? scoort historisch laag
12:08Hélène Hendriks bedankt voor RTL en blijft nog zeker vijf jaar bij Talpa
11:52Big Brother-ster duikt als kandidaat op in Kopen Zonder Kijken
11:02Raymond Mens trekt boetekleed aan na 'misverstand' over vriend in Vandaag Inside
10:03Johan Derksen verdedigt bron in VI na statement RTL over 'stemmingmakerij' Renze Klamer maakt veel los