TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Hancock (Will Smith) is geen doorsneeheld. Hij is chagrijnig, drinkt, vloekt en laat bij zijn reddingsacties vaak een spoor van vernieling achter. Ondanks zijn superheldendaden is de stad Los Angeles niet blij met hem. Op straat wordt hij uitgejoeld.
Als Hancock het leven van Ray Embrey (Jason Bateman) redt, krijgt hij eindelijk wel de waardering die hij zoekt. Marketingman Ray is dolblij met Hancock.
Om die dankbaarheid te uiten biedt hij aan Hancocks imago wat op te vijzelen. Rays eerste stap: Hancock moet zich zelf ook wat beter gaan gedragen.
Hancock opvoeden blijkt moeilijker dan verwacht, vooral als hij gevoelens lijkt te hebben voor Rays vrouw Mary (Charlize Theron). Deze mysterieuze schone is niet helemaal eerlijk over wie ze is.
Hancock weet het zeker: hij kent haar ergens van. Maar waarvan?
De makers van Hancock hebben een lange adem. Het script zwom al ruim tien jaar door Hollywood rond voordat de film uiteindelijk werd gemaakt.
Steeds zou een andere Hollywoodster superheld Hancock gaan spelen. Naast Will Smith waren ook George Clooney, Ben Affleck, Matt Damon en Leonardo DiCaprio in de race voor de hoofdrol.
Ongemak in de Oranjezomer: Johnny de Mol wil intieme ontboezemingen nichtje Noa niet horen
09:13Johan Derksen in de bres voor Wilfred Genee na overspelgeruchten: ‘Hetze’
09:04Gezinsuitbreiding voor Urk!-ster Mathilde Keuter: 'De kinderen vinden het erg leuk'
08:50Nieuws van de dag-kijkers bezorgd om Lale Gül: 'Gaat alles goed?'
08:45Wilfred Genee informeert in Mi dushi naar liefdesleven Frogers: ‘Werkt alles nog?’