TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Hans en Grietje, dat zijn toch die zielige kleine kindjes uit het sprookje van de gebroeders Grimm? Ja en nee: ze zijn inderdaad bekend van dat sprookje, maar zielig zijn ze allerminst.
Vijftien jaar na die traumatische ervaring in het huisje van peperkoek en snoep zijn Hans (Jeremy Renner) en Grietje (Gemma Arterton) inmiddels volwassen. En ze zijn behoorlijk goed opgedroogd.
Na hun aanvaring met de boze heks uit het beroemde sprookje hebben broer en zus besloten: dat was eens maar nooit meer. Nu, vijftien jaar later zijn Hans en Grietje beruchte heksenjagers.
Ook handig: de heksenjagende broer en zus zijn immuun voor toverspreuken. Dat kan nog wel eens van pas komen als ze het op moeten nemen tegen allerhande levensgevaarlijke heksen.
Of ze ook tegen opperheks Muriel (Famke Janssen) zijn opgewassen? Je ziet het in Hansel & Gretel: Witch Hunters.
Het was de bedoeling dat Hansel & Gretel: Witch Hunters in maart 2012 in de bioscopen te zien zou zijn.
Dat ging niet door. Hoofdrolspeler Jermey Renner had het te druk met de opnames voor The Avengers en The Bourne Legacy.
Productiemaatschappij Paramount verschoof de première naar het eind van het jaar. Zo kon Renner lekker de actieheld uithangen en had regisseur Tommy Wirkola tijd om een paar extra scènes op te nemen.
Vanavond op TV: Zoals het komt: 100 dagen in de gehandicaptenzorg, Ewout:, The Dark Knight Rises
19:39Familie Meiland ook dit jaar te zien met een kerstspecial
15:18Tsjechië doet niet mee aan het Songfestival maar om een andere reden dan je denkt
13:56Dit is waarom er op 8 oktober geen aflevering van De Slimste Mens te zien is
11:38Schema en uitslagen PDC WK Darts 2027