TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Hans en Grietje, dat zijn toch die zielige kleine kindjes uit het sprookje van de gebroeders Grimm? Ja en nee: ze zijn inderdaad bekend van dat sprookje, maar zielig zijn ze allerminst.
Vijftien jaar na die traumatische ervaring in het huisje van peperkoek en snoep zijn Hans (Jeremy Renner) en Grietje (Gemma Arterton) inmiddels volwassen. En ze zijn behoorlijk goed opgedroogd.
Na hun aanvaring met de boze heks uit het beroemde sprookje hebben broer en zus besloten: dat was eens maar nooit meer. Nu, vijftien jaar later zijn Hans en Grietje beruchte heksenjagers.
Ook handig: de heksenjagende broer en zus zijn immuun voor toverspreuken. Dat kan nog wel eens van pas komen als ze het op moeten nemen tegen allerhande levensgevaarlijke heksen.
Of ze ook tegen opperheks Muriel (Famke Janssen) zijn opgewassen? Je ziet het in Hansel & Gretel: Witch Hunters.
Het was de bedoeling dat Hansel & Gretel: Witch Hunters in maart 2012 in de bioscopen te zien zou zijn.
Dat ging niet door. Hoofdrolspeler Jermey Renner had het te druk met de opnames voor The Avengers en The Bourne Legacy.
Productiemaatschappij Paramount verschoof de première naar het eind van het jaar. Zo kon Renner lekker de actieheld uithangen en had regisseur Tommy Wirkola tijd om een paar extra scènes op te nemen.
Belgische omroep VRT vraagt ook uitstel aan over deelname aan Eurovisie Songfestival
13:23Robert ten Brink meent dat Pietentijd het Sinterklaasjournaal niet in de weg zit
10:41Op zoek naar echte liefde: deze singles doen mee aan Love Is Blind: Nederland
10:00Irene van de Laar samen met haar zoon te zien in Race across the World: 'Meedoen heeft mijn leven verrijkt'
09:40Deze BN'ers helpen jonge ouders in nieuw seizoen Vier Handen Op Eén Buik