TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nog voordat het schooljaar begint, krijgt Harry Potter midden in de nacht bezoek van Dobby de huiself. Deze waarschuwt Harry dat het komende jaar op tovenaarsschool Zweinstein een gevaarlijk jaar zal worden.
Daar laat Harry (Daniel Radcliffe) zich in dit tweede deel uit de Harry Potter-reeks niet door tegenhouden. Hij moet en zal op de trein naar school stappen, weg van zijn gemene oom en tante.
Eenmaal op Zweinstein blijken Dobby’s voorspellingen niet overdreven: er loert van alle kanten gevaar. In de tuin staat een allesvernietigende wilg, in het bos huizen gigantische spinnen. Maar dat is nog niet het ergste in Harry Potter and the Chamber of Secrets. De laatste tijd waart er een monster door de gangen dat leerlingen in steen verandert.
Samen met zijn vrienden Ron (Rupert Grint) en Hermelien (Emma Watson) probeert Harry het kwaad te bestrijden.
Emma Watson was zo gehecht aan haar hamster Millie dat ze die meenam naar de set. Dat hield het beestje niet lang vol: kort na het begin van de opnames stierf Millie. De mensen die aan de prachtige sets van Harry Potter and the Chamber of Secrets maakten gaven haar een speciaal met fluweel gevoerd kistje voor de hamster. Volgens de actrice is er geen hamster ter wereld die een mooiere begrafenis heeft gekregen dan Millie.
Het WK voetbal gaat vandaag verder met vier wedstrijden in de groepen G en H. Spanje en België hopen hun eerste overwinning van het toernooi te boeken, terwijl ook Uruguay weer in actie komt op het wereldkampioenschap.
Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
10:56'Chantal Janzen en Elise Schaap spelen hoofdrollen in nieuwe dramaserie'
10:40'Nepobaby' Nicky van der Gijp over kritiek op Het Oranje Café: 'Makkelijke inkopper'
10:14Judith en Bart uit Winter Vol Liefde dreigen zonder hulp boerderij te verliezen: 'Staan opeens voor enorme uitdaging'
09:23Renze Klamer reageert op pittige uitspraak van Johan Derksen: 'Erger in de omgang dan Matthijs van Nieuwkerk'