TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Harry (Daniel Radcliffe) ontdekt in Harry Potter and the Half-Blood Prince een oud boek. In dat boek staat: ‘Eigendom van de halfbloed prins’.
Samen met Perkamentus (Michael Gambon) duikt Harry diep in het duistere verleden van Voldemort, met groot gevaar voor eigen leven. Als hij ontdekt wie de Halfbloed Prins precies is, is dat een grote schok.
Behalve voor al die duistere perikelen is in Harry Potter and the Half-Blood Prince zeker ook plaats voor luchtige humor en zelfs liefdesverhalen.
“Als we het goed doen, zou dit de grappigste film tot nu toe moeten zijn”, vertelde Daniel Radcliffe aan MTV.
Er bloeit iets op tussen Harry en Rons jongere zusje Ginny. Hermelien (Emma Watson) wordt jaloers als Ron (Rupert Grint) zijn oog laat vallen op een ander meisje.
Daniel Radcliffe is zelf niet tevreden over zijn acteerprestaties in Harry Potter and the Half-Blood Prince. Tegen de Daily Mail zei de jonge acteur dat hij zijn eigen optreden nogal vlak vindt.
“Ik vind het niet fijn om Harry Potter and the Half-Blood Prince terug te zien, omdat ik gewoon niet zo goed speel in die film”, zei Radcliffe in 2014 tegen de Britse krant.
“Als ik de film terugkijk zie ik wat ik probeer te doen, maar het komt gewoon niet over.”
De TV van gisteren: Kijkers niet onder de indruk van nieuwe SBS6-show Survive Your Family
06:00Snel, hard en zonder genade: stream nu Rippers bij Videoland
20:07Bram en Esra uit B&B Vol Liefde hebben groot liefdesnieuws
15:36Freek Vonk gebeten door een krokodil tijdens opnames Freeks Wilde Wereld
14:53Op deze datum zie je het nieuwe seizoen van Het Echte Leven in de Dierentuin