TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In een grote stad als Los Angeles is het niet moeilijk om je eenzaam te voelen. Mensen genoeg, maar echt contact met ze maken is lang niet altijd even makkelijk.
De hoofdrolspelers in de romantische komedie Dog Days hebben daar wat op gevonden. Ze hebben allemaal een hond. Zo hebben ze altijd aanspraak, ook als ze alleen zijn. Of eigenlijk zijn ze nooit meer écht alleen.
Maar dat is nog niet alles. De beestjes zorgen er ook voor dat hun baasjes in contact komen met andere mensen. Of dat nu een praatje met een andere hondenbezitter in het park is of een gesprek met een dierenarts of hondentherapeut maakt niet zoveel uit. En wie weet. Misschien is een van de nieuwe mensen die ze ontmoeten wel de ware.
Een van de hoofdpersonages in Dog Days is journalist Elizabeth (Nina Dobrev). Na een relatiebreuk heeft haar hondje Sam verlatingsangst. Daarom gaat Elizabeth met hem naar een hondentherapeut. Daar blijkt dat de verlatingsangst misschien wel meer bij haar ligt dan bij Sam. Maar wat gebeurt er als ze voormalig American footballster Jimmy (Tone Bell) en zijn hond Brandy ontmoet?
Ondertussen helpt pizzakoerier Tyler (Finn Wolfhard) de oude weduwnaar Walter (Ron Cephas Jones) een handje. Samen zoeken ze naar Mabel, Walters weggelopen hondje.
Partnerbijdrage
De Reünie met Herman van der Zandt krijgt een nieuw seizoen
09:34Alles wat je moet weten over de nieuwe KRO-NCRV dramaserie Badgast
08:00Carlo Boszhard tipt Op Zoek naar Marlotte: 'Deze podcast is geniaal, maar bovenal triest'
07:42De TV van gisteren: Kijkers kritisch op eerste aflevering van De Hanslers: Van de Piste naar de Playa
07:00GTST Spoilers - maandag 1 t/m donderdag 4 december 2025