TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In een grote stad als Los Angeles is het niet moeilijk om je eenzaam te voelen. Mensen genoeg, maar echt contact met ze maken is lang niet altijd even makkelijk.
De hoofdrolspelers in de romantische komedie Dog Days hebben daar wat op gevonden. Ze hebben allemaal een hond. Zo hebben ze altijd aanspraak, ook als ze alleen zijn. Of eigenlijk zijn ze nooit meer écht alleen.
Maar dat is nog niet alles. De beestjes zorgen er ook voor dat hun baasjes in contact komen met andere mensen. Of dat nu een praatje met een andere hondenbezitter in het park is of een gesprek met een dierenarts of hondentherapeut maakt niet zoveel uit. En wie weet. Misschien is een van de nieuwe mensen die ze ontmoeten wel de ware.
Een van de hoofdpersonages in Dog Days is journalist Elizabeth (Nina Dobrev). Na een relatiebreuk heeft haar hondje Sam verlatingsangst. Daarom gaat Elizabeth met hem naar een hondentherapeut. Daar blijkt dat de verlatingsangst misschien wel meer bij haar ligt dan bij Sam. Maar wat gebeurt er als ze voormalig American footballster Jimmy (Tone Bell) en zijn hond Brandy ontmoet?
Ondertussen helpt pizzakoerier Tyler (Finn Wolfhard) de oude weduwnaar Walter (Ron Cephas Jones) een handje. Samen zoeken ze naar Mabel, Walters weggelopen hondje.
De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
10:00Wat kijkt MAFS-seksuoloog Eveline Stallaart op televisie?
09:43De eerste beelden van Ex on the Beach: Double Dutch 2026 zijn verschenen
09:02Dit programma vervangt Weet Ik Veel op RTL 4
08:39LIVESTREAM: Ronald Koeman onthult welke spelers hij meeneemt naar het WK Voetbal 2026