TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Het gaat niet goed met Herman (Aus Greidanus). Hij heeft een alcoholprobleem.
Om van de drank af te komen, heeft Herman dringend hulp nodig, maar die krijgt hij niet. In de zorgflat waar hij woont hoeft hij nergens op te rekenen.
Dan krijgt hij een ‘geniale’ ingeving: in de gevangenis kan Herman wel de hulp krijgen die hij zo nodig heeft. Maar ja, hoe belandt een ouwe knar als hij in hemelsnaam in de cel?
De titel van de Telefilm Herman vermoordt mensen verraadt het al: hij gaat een moord plegen. Nadat hij een lokale gangster heeft omgelegd, geeft hij zichzelf aan bij de politie.
Alleen wil niemand geloven dat Herman de dader is. Daarom gaat hij op zoek naar een volgend slachtoffer.
Zijn twee moorden genoeg om Herman achter de tralies te doen belanden? Of is daar nóg meer voor nodig?
Herman vermoordt mensen is de eerste speelfilm van het regisseursduo Joost Reijmers en Thomas van der Ree. Ze zijn geen onbekenden in de Nederlandse film- en televisiewereld.
Van der Ree en Reijmers schreven scenario's voor series als All Stars & zonen, en Smeris. Ook het script van de film Bankier van het verzet is van hun hand.
Daarnaast schreven en regisseerden ze samen een aantal korte films. Daarin konden ze oefenen met de droge, absurdistische humor die ook in Herman vermoordt mensen zit.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'
09:46De Kwis met Ballen VIPS is vanaf deze datum weer wekelijks te zien
09:27Misdaadserie Een van Ons geïnspireerd op moord Marianne Vaatstra komt naar Netflix