TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Op de Kalmthoutse heide, niet ver van Antwerpen, wordt het onthoofde lichaam van een jonge vrouw gevonden. Rechercheurs Eric Vincke en Freddy Verstuyft onderzoeken de zaak.
Niet veel later treffen de twee een verdwaalde jonge vrouw aan. Niet alleen dat: ze is helemaal verkleumd en versuft.
Als blijkt dat ze gedrogeerd is, weet Verstuyft (Werner De Smedt) het zeker. Deze vrouw is ternauwernood ontsnapt aan degene die het andere slachtoffer onthoofdde.
Zijn collega is daar nog niet zo zeker van. Vincke (Koen De Bouw) schakelt de Nederlandse Europol-agent Mulder (Marcel Hensema) in.
Samen onderzoeken ze in Het tweede gelaat het verband tussen deze zaak en een soortgelijke moord die een paar jaar geleden in Keulen plaatsvond. Kunnen ze de dader vinden voor hij weer toeslaat? Of is het toch Verstuyft die het bij het rechte eind heeft?
Het Tweede Gelaat is niet de eerste film waarin Vincke en Verstuyft samen achter moordenaars aangaan. Dat deden ze ook al in De Zaak Alzheimer en Dossier K. Net als zijn voorgangers is deze film gebaseerd op een boek van de Vlaamse thrillerschrijver Jef Geeraerts. Koen De Bouw en Werner De Smedt spelen in alle films de hoofdrol.
De streamingtip van de week: One Battle After Another
14:03De aftrap van B&B Vol Liefde staat sneller op Videoland dan gedacht
12:50Documentaireserie over Femicide van Jessica Villerius binnenkort op televisie
10:34Op deze datum start het nieuwe seizoen van Het Familiediner
10:14Video: De eerste beelden van The Winner Takes It All zijn verschenen