TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Claire Kubik (Ashley Judd) heeft het allemaal: een schitterende carrière als advocaat, een mooi huis en een gelukkig huwelijk met de aantrekkelijke Tom (Jim Caviezel).
In dat plaatje komen barsten als de FBI Tom arresteert. Zo ontdekt Claire dat hij eigenlijk Ron Chapman heet en dat hij meerdere moorden op zijn geweten zou hebben.
Toch besluit ze in High Crimes zijn rechtszaak op zich te nemen. Dat doet ze niet alleen: ze vraagt Charles W. Grimes (Morgan Freeman), een expert in militair recht, haar te helpen om Tom – of is het nou Ron? – vrij te krijgen.
Jim Caviezel werd wereldberoemd toen hij – twee jaar na zijn rol in High Crimes – Jezus speelde in de omstreden film The Passion of the Christ. Critici verwachtten dat hij een ster zou worden, maar dat gebeurde niet. Hij heeft wel geprobeerd om nog grote rollen in de wacht te slepen. In 2004 liet Caviezel weten geïnteresseerd te zijn in de rol van Superman in Superman Returns.
Producer Bryan Singer sloeg het aanbod af. Hij was bang dat te veel mensen hem nog als Jezus zouden zien.
Afgelopen jaar had Caviezel toch een onverwachts grote hit te pakken, met opnieuw een controversiële film: Sound of Freedom. In deze actiefilm speelt hij een man die kinderhandel probeert te stoppen. Volgens critici schetst het verhaal een misleidend beeld dat inspeelt op complottheorieën.
Er staat een aantal mooie topaffiches op het programma vandaag. Noorwegen en Frankrijk strijden om de groepswinst, Spanje neemt het op tegen Uruguay en ook België moet nog vol aan de bak voor een plek in de knock-outfase van het WK voetbal.
Mats uit De Bachelorette op 28-jarige leeftijd overleden
09:54Wilfred Genee raakt gevoelige snaar bij Johan Derksen: 'Jij bepaalt niet waar ik over praat'
09:07Hart van Nederland-presentatrice Nikki Herr bevallen van tweeling
08:51De TV van gisteren: ruim 1,6 miljoen kijkers blijven wakker voor Oranje
06:47Vanavond op TV: Mischa en de mannen die het beter weten, Stars on stage, King Arthur