TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Op een dag hoort olifant Horton iemand om hulp roepen. Hij kan niet zien waar het geluid vandaan komt. Hij gaat op zoek en ontdekt dat het geluid van een bloem afkomt. Daar op die bloem zit een pluisje en daarin zit een complete wereld verstopt, een stad die Whoville heet waar de Who's wonen.
Horton besluit om de Who's te gaan helpen. Het thuis van de Who's moet beschermd worden tegen alle andere dieren in de jungle. Hortons buren vinden het maar een gek verhaal. Waarom zou je je bekommeren om iets dat niet groter is dan een minuscuul stipje? Maar Horton trekt zich hier in Horton Hears a Who! niks van aan. Zijn motto is: "Per slot van rekening is ieder persoon een persoon, hoe klein dan ook".
De boeken van Dr. Seuss zijn tot op de dag van vandaag erg populair, over de hele wereld. Het is dan ook niet zo gek dat veel van zijn boeken zijn verfilmd. Zo schitterde Jim Carrey als de Grinch in How the Grinch Stole Christmas en zagen we Mike Myers in The Cat in the Hat. Jim Carrey was ook betrokken bij Horton Hears a Who!, hij is namelijk te horen als de stem van olifant Horton.
Na de stunt tegen Oranje wacht Marokko zaterdag alweer de volgende horde op het WK voetbal. In het Houston Stadium neemt de ploeg het op tegen Canada, dat voor eigen Noord-Amerikaans publiek maar al te graag roet in het eten gooit.
Na de stunt tegen Duitsland wacht Paraguay opnieuw een zware uitdaging op het WK voetbal. Dit keer is Frankrijk de tegenstander, een ploeg die met veel vertrouwen aan de aftrap verschijnt.
Tom Dumoulin analyseert de Tour de France 2026 bij de NOS: 'Ik heb een periode een afkeer gehad van het wielrennen'
06:47Vanavond op TV: Beck, NCIS, Starsky & Hutch
06:00Schema achtste finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden
06:00Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij