TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wat doe je als je in je werk iets traumatisch meemaakt? Gijzelingsonderhandelaar Jeff Talley heeft in Hostage wel een idee. Hij pakt zijn biezen en verhuist met zijn gezin naar het platteland. Daar is het tenminste rustig.
Drie keer raden wie er na die verhuizing bedrogen uitkomt. Juist ja: Jeff. Hij mag dan wel weg zijn uit de hectiek van Los Angeles, maar in het rustige plaatsje waar hij nu politiechef is gebeurt ook wel eens wat.
Wat begint als een simpele (poging tot) autodiefstal loopt in Hostage behoorlijk uit de hand. Resultaat: een gijzeling. Onder de gijzelaars zijn ook Jeffs vrouw en dochter. Mooi niet dus dat Jeff op zijn handen blijft zitten.
Hoofdrolspeler Bruce Willis hoeft in Hostage nauwelijks te acteren in de scènes met Jeffs dochter Amanda. Zijn eigen dochter Rumer speelt die rol. Het is dus eigenlijk net als thuis. Rumer heeft die rol niet eens te danken aan haar vader. Papa Bruce stond erop dat Rumer net als iedereen gewoon auditie moest doen.
Make Up Your Mind: 'Hele grote naam doet mee aan dit seizoen'
08:04De TV van gisteren: hoe zijn Beestenboel en Animal Crackers ontvangen?
06:47Vanavond op TV: After the flood, B&B vol liefde, Verliefd op Cuba
06:00De streamingtip van de week: Fort Alpha op NPO Start
12:05B&B Vol Liefde-Mexx heeft spijt na sneer richting Lynn: 'Ze is echt een topwijf'