TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Wat doe je als je in je werk iets traumatisch meemaakt? Gijzelingsonderhandelaar Jeff Talley heeft in Hostage wel een idee. Hij pakt zijn biezen en verhuist met zijn gezin naar het platteland. Daar is het tenminste rustig.
Drie keer raden wie er na die verhuizing bedrogen uitkomt. Juist ja: Jeff. Hij mag dan wel weg zijn uit de hectiek van Los Angeles, maar in het rustige plaatsje waar hij nu politiechef is gebeurt ook wel eens wat.
Wat begint als een simpele (poging tot) autodiefstal loopt in Hostage behoorlijk uit de hand. Resultaat: een gijzeling. Onder de gijzelaars zijn ook Jeffs vrouw en dochter. Mooi niet dus dat Jeff op zijn handen blijft zitten.
Hoofdrolspeler Bruce Willis hoeft in Hostage nauwelijks te acteren in de scènes met Jeffs dochter Amanda. Zijn eigen dochter Rumer speelt die rol. Het is dus eigenlijk net als thuis. Rumer heeft die rol niet eens te danken aan haar vader. Papa Bruce stond erop dat Rumer net als iedereen gewoon auditie moest doen.
De TV van gisteren: Talkshows scoren met Nederlandse olympiërs
07:00GTST Spoilers - maandag 2 t/m donderdag 5 maart 2026
06:47Vanavond op TV: App me als je thuis bent, Over de A4, Jurassic World: Fallen Kingdom
21:37Herman van der Zandt staat stil bij overlijden René Karst in De Slimste Mens
19:10Martijn Krabbé geeft update voor start nieuw seizoen Kopen Zonder Kijken en stelt fans gerust