TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de Noordelijke IJszee verdwijnen ongeveer tegelijkertijd twee onderzeeërs van de radar: een Russische en een Amerikaanse.
In Hunter Killer krijgt Joe Glass (Gerard Butler), kapitein van de onderzeeër USS Arkansas opdracht uit te zoeken wat er met de schepen is gebeurd.
Glass en zijn mannen hebben de USS Tampa Bay en de Russische boot al snel gevonden. Het lukt hen zelfs de bemanningen de redden.
Tegelijkertijd houden de commando’s van luitenant Bill Beaman (Toby Stephens) een Russische marinebasis in de gaten. Zij ontdekken dat er iets niet in de haak is in Rusland.
Sterker nog, de corrupte generaal Durov is bezig met een staatsgreep. Hij houdt president Zakarin gevangen.
Beaman en Glass krijgen opdracht Zakarin te bevrijden. Daarbij moeten ze samenwerken met Andropov (Michael Nyqvist), de kapitein van de gezonken Russische onderzeeër.
Om zich voor te bereiden op zijn rol in Hunter Killer voer Gerard Butler een paar dagen mee op de onderzeeër USS Houston. Dat deed hij samen met regisseur Donovan Marsh.
Zo kregen ze een inkijkje in het dagelijks leven aan boord van een onderzeeër. Marsh gebruikte die ervaringen om het script van Hunter Killer nog net een tikje realistischer te maken.
Sam van Royen raakt 'tikkeltje gefrustreerd' als mensen hem een nepo-baby noemen
08:54WNL op Zondag met zomerstop: wanneer is de talkshow weer terug op tv?
08:39De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien
07:58De TV van gisteren: Tim Hofman geprezen voor Over Mijn Lijk en kritiek op Eén Tegen 100 zwelt aan
06:47Vanavond op TV: Goliath, Flikken Gent, Bad Times at the El Royale