TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Maak gratis een account aan: bij Pathé Thuis betaal je alleen voor wat je écht wilt zien.
Pixar heeft de link naar de Toy Story-films slim gelegd. Deze film gaat terug naar de allereerste Toy Story die begint met Andy die een Buzz Lightyear-actiefiguur voor zijn verjaardag krijgt. En dat is merchandise van Andy's favoriete film. Deze film!
En daarin zit het onze ruimte ranger behoorlijk tegen. Hij crasht zijn ruimteschip en komt met de andere bemanningsleden vast te zitten op de vijandige planeet T'Kani Prime op ruim 4,2 miljoen lichtjaar van de aarde. De onbevreesde Buzz doet er daarna alles aan om iedereen weer naar huis te krijgen terwijl zijn collega's intussen een snel groeiende kolonie stichten.
Maar dan worden ze aangevallen door de robots van de boosaardige keizer Zurg. Buzz (met de stem van Chris Evans), Izzy, een groep vrijwilligers en robotkat Sox verzamelen al hun moed en nemen het op tegen de keizer (James Brolin).
Lightyear is een zeer vermakelijke spin-off en de acteurs die de stemmen inspraken, hadden er duidelijk zin in. Kies je voor de Nederlandse versie, dan hoor je de stemmen van onder meer Matteo van der Grijn, Ronald Goedemondt en Willie Wartaal.
Je waant je al een paar uur lang in de ruimte vanaf het luttele bedrag 4,99 euro, want dat is de huurprijs van Lightyear bij Pathé Thuis.
Meld je hier gratis aan: en huur je eerste film voor maar €1,99
Adieu God gaat door maar dan niet met Tijs van den Brink
15:30Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op dinsdag
14:56De streamingtip van de week: The Verdict of Michael Jackson op Netflix
14:30De Videoland-documentaire Nachtkinderen laat langer op zich wachten
14:01De Videoland-original Vals Spel deze zomer te zien op RTL 4