TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na de gebeurtenissen in Ice Age: The Meltdown wordt het leven van Manny en zijn vrienden op zijn kop gezet. Manny en zijn vrouw Ellie verwachten een baby. De grote vriendelijke mammoet kan niet wachten om vader te worden.
Diego is het ondertussen zat om als een huiskat behandeld te worden. Hij mist de goeie oude tijden dat andere beesten bang voor hem waren. Luiaard Sid zou zelf ook graag een gezinnetje stichten. Als hij in Ice Age: Dawn of the Dinosaurs een stel dinosauruseieren vindt, grijpt hij zijn kans. Maar is dat wel zo'n goed idee? Wat als de dino's hun kroost terug willen?
Dat is precies wat er gebeurt: mama T-Rex pakt haar baby's terug en gaat ervandoor. Als Sid en zijn vrienden haar volgen, belanden ze in bijzondere ondergrondse wereld.
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs werd een groot succes. De film bracht in totaal bijna 900 miljoen dollar op. Daarmee was het een tijdlang de op twee na succesvolste animatiefilm ooit gemaakt. Alleen Finding Nemo en Shrek 2 hadden meer opgebracht.
Ondertussen is Dawn of the Dinosaurs een eind gezakt op die lijst: de film staat nu op de achttiende plek.
Johnny de Mol blikt vooruit op musical over moeder Willeke Alberti: 'Wie moet mij spelen?'
10:54De TV van gisteren: Only Joling valt buiten kijkcijfer top drie
10:13Gerard Joling (65) overweegt te stoppen met zingen: 'Het is al zielig'
09:56Winter vol liefde ster-Hans doet ontboezeming: 'Ben helemaal geen chef-kok'
09:41Caroline Tensen verwelkomt eerste kleinkind: 'Mooiste wat ik ooit mee heb mogen maken'