TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Na de gebeurtenissen in Ice Age: The Meltdown wordt het leven van Manny en zijn vrienden op zijn kop gezet. Manny en zijn vrouw Ellie verwachten een baby. De grote vriendelijke mammoet kan niet wachten om vader te worden.
Diego is het ondertussen zat om als een huiskat behandeld te worden. Hij mist de goeie oude tijden dat andere beesten bang voor hem waren. Luiaard Sid zou zelf ook graag een gezinnetje stichten. Als hij in Ice Age: Dawn of the Dinosaurs een stel dinosauruseieren vindt, grijpt hij zijn kans. Maar is dat wel zo'n goed idee? Wat als de dino's hun kroost terug willen?
Dat is precies wat er gebeurt: mama T-Rex pakt haar baby's terug en gaat ervandoor. Als Sid en zijn vrienden haar volgen, belanden ze in bijzondere ondergrondse wereld.
Ice Age: Dawn of the Dinosaurs werd een groot succes. De film bracht in totaal bijna 900 miljoen dollar op. Daarmee was het een tijdlang de op twee na succesvolste animatiefilm ooit gemaakt. Alleen Finding Nemo en Shrek 2 hadden meer opgebracht.
Ondertussen is Dawn of the Dinosaurs een eind gezakt op die lijst: de film staat nu op de achttiende plek.
Partnerbijdrage
Een heel goed begin van je weekend, want het allernieuwste seizoen van Sleepers staat vanaf vandaag in zijn geheel op Videoland!
Deze BN'ers zitten volgens jullie in de pakken van The Masked Singer 2025
14:28Kerstpret met Gert, Ellen, Viktor en Marie: special De Verhulstjes binnenkort op Videoland
13:49Persoonlijke ervaring geeft diepgang aan GTST-rol van Cheyenne Löhnen: 'Ik draag dit thema altijd bij me'
12:20Tobias Camman en Stijn van Vliet ontdekken fine dining in FOMO Chefs
10:37Johan Derksen noemt programma Yvonne Coldeweijer 'foute keuze' van John de Mol