TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Vier jaar lang moesten de fans wachten om te weten te komen hoe het de helden uit Ice Age verder zou vergaan.
In deze opvolger is te zien hoe Manny de mammoet, Sid de reuzenluiaard en Diego de sabeltandtijger in een idyllisch dal wonen. Sid runt daar een peuterspeelzaal voor prehistorische beverbaby’s en reuzengordeldierkleuters.
Maar het is in Ice Age: The Meltdown niet allemaal koek en ei. Door de stijgende temperaturen is de enorme ijswand die het dal omgeeft aan het smelten: de ijstijd lijkt op zijn einde te lopen.
Al dat smeltwater heeft een enorm stuwmeer gevormd. Dat is op zich niet zo'n probleem.
Wat wel problematisch is: de dam die het water tegenhoudt staat op het punt door te breken. Als dat gebeurt, loopt het dal volledig onder.
Vandaar dat Diego, Manny en Sid besluiten hun biezen te pakken. Samen met de andere dalbewoners gaan ze op zoek naar een hoger gelegen plek.
Was Ice Age al een groot succes, dit vervolg deed het nog net even beter. Ice Age: The Meltdown bracht wereldwijd ruim 650 miljoen dollar op; heel wat meer dan de ruim 380 miljoen van zijn voorganger.
Wereldwijd deden maar twee films uit 2006, het jaar dat The Meltdown uitkwam, het beter. Dat zijn Pirates of the Caribbean: Dead Man's Chest en The Da Vinci Code.
De groepsfase van het WK voetbal zit erop na vandaag op. Met onder anderen Engeland, Portugal en wereldkampioen Argentinië in actie belooft het een spannende slotdag te worden, waarop de laatste tickets voor de knock-outfase worden verdeeld.
Speelschema knock-outfase (zestiende finales) WK voetbal
06:33Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij
23:51De Oranjezomer: Thomas van Groningen kreeg pikante vraag op vakantie (video)
14:30Komt er een tweede seizoen van Huizenruilers?
13:13Wanneer is de finale van Het Perfecte Plaatje op Reis 2026 te zien?