TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De schrikmomenten vliegen je om de oren en regisseur James Wan bouwt de spanning langzaam op.
Josh (Patrick Wilson) en zijn vrouw Renai (Rose Byrne) vormen op het eerste gezicht een modelgezinnetje met hun drie kinderen. Ze zijn dolblij met hun nieuwe woning: een oud en groot vrijstaand huis.
Het zal niemand verbazen dat het in dat huis (een typisch horrorfilmhuis) flink spookt. De geesten hebben het vooral voorzien op Dalton (Ty Simpkins), de jongste van de drie kinderen.
Qua spookhuishorror biedt Insidious niet eens zo veel nieuws onder de zon. De film zit zo goed in elkaar dat er toch behoorlijk wat te griezelen – en dus te genieten – valt.
Regisseur James Wan en scenarioschrijver Leigh Whannell werden bekend met de, veel minder subtiele, Saw-films. Na Insidious ging Wan verder met de The Conjuring-films.
Het idee voor die films had hij al toen hij nog bezig was met Insidious.
RTL verplaatst B&B Vol Liefde: De Aftrap
08:00Carlo Boszhard haalt herinneringen op aan Viola Holt: 'Het gemak waarmee zij schakelde, was meesterlijk'
07:58Opsporing Verzocht verhuist naar de maandagavond
07:53De TV van gisteren: Laatste aflevering Chateau Meiland scoort prima kijkcijfers
07:00GTST Spoilers - maandag 24 t/m donderdag 27 november 2025