TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De mysterieuze superschurk Mandarin pleegt een aanslag in Los Angeles. Als er daarna nog meer aanslagen volgen, komt Tony 'Iron Man' Stark in actie. Hij daagt Mandarin uit.
Dat had Stark (Robert Downey Jr.) misschien beter niet kunnen doen: Mandarin slaat keihard terug. Hij vernietigt Starks optrekje, met al zijn werkende Iron Man-pakken en technische snufjes erin.
Het enige wat Tony nog kan helpen in zijn strijd met Mandarin is een onaf prototype van een nieuw Iron Man-pak. Zijn dat pak en Starks instincten en vindingrijkheid genoeg om Mandarin te verslaan? En is Mandarin wel de echte vijand of is hij onderdeel van een veel groter complot? Kijk naar Iron Man 3 en je weet het.
In eerste instantie kreeg regisseur Shane Black een budget van 140 miljoen dollar om Iron Man 3 te maken. Door het succes van The Avengers, waar Tony Stark ook in schittert, verhoogden Marvel Studios en Disney het budget naar 200 miljoen. Black gebruikte die 60 miljoen extra om de film nóg spectaculairder te maken.
Het publiek kon dat spektakel wel waarderen: Iron Man 3 werd de eerste Iron Man-film die meer dan een miljard dollar opbracht. Sterker nog: de film bracht meer op dan Iron Man en Iron Man 2 bij elkaar.
Dit zijn de gasten van De Oranjezomer op maandag
10:37Gerard Joling samen met Jutta Leerdam te zien in nieuwe seizoen Casa di Beau
09:43Sam van Royen raakt 'tikkeltje gefrustreerd' als mensen hem een nepo-baby noemen
08:54WNL op Zondag met zomerstop: wanneer is de talkshow weer terug op tv?
08:39De Staatsloterij Show van Hélène krijgt tweede seizoen: vanaf deze datum te zien