TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Megasaki wordt geteisterd door hondengriep. De gewetenloze en corrupte burgemeester Kobayashi besluit in Isle of Dogs hierop alle honden te verbannen naar Trash Island, deze plek wordt tevens gebruikt als afvalstortplaats. Het is ten strengste verboden om hier als mens te komen. Het neefje van de burgemeester, Atari, besluit desondanks om zijn hond Spots terug te vinden.
Wanneer de heldhaftige Atari op het eiland terecht komt, ontmoet hij Boss (stem van Bill Murray). Deze hond vormt in Isle of Dogs met vier andere honden een plunderende roedel. Deze honden beloven Atari te helpen met het vinden van Spots. Streker nog, ze zien het als hun heilige missie.
Isle of Dogs is niet de eerste stopmotionfilm van regisseur Wes Anderson. Tien jaar hiervoor maakte hij The Fantastic Mr. Fox. Isle of Dogs is in dezelfde Londense filmstudio opgenomen. Vlakbij die studio zag Wes een bordje hangen met Isle of Dogs, een schiereilandje aan de Thames. Deze naam is altijd bij hem blijven hangen.
Om deze film te kunnen maken werkten 670 man samen om tot ruim 130.000 foto's te komen. De scène met de sushichef kostte alleen al zes maanden om te maken. Anderson staat erom bekend dat elk detail moet kloppen.
NAVO-baas Mark Rutte schuift donderdag aan bij Pauw & De Wit
14:14Dit programma vervangt Oog om Oog op SBS6
13:14NET5 komt met nieuw programma: Koppels in Crisis
11:12Het Roer om stopt binnenkort definitief
11:00Stefan de Walle blijft cryptisch over reden achter vertrek als adviseur van de Sint