TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
In de jaren 60 en 70 waren The Four Seasons wereldberoemd. De popgroep rond zanger Frankie Vallie scoorde hits met nummers als ‘Sherry’, ‘Big girls don’t cry’, ‘Rag doll’ en ‘December 1963 (Oh, what a night)’.
In de jaren 70 viel de band uit elkaar, om later – in wisselende bezettingen – een comeback te maken. In 2004 ging op Broadway de musical Jersey boys in première, tien jaar later verscheen deze verfilming van regisseur Clint Eastwood.
Hoewel de cast voor een groot deel hetzelfde is (drie van de vier hoofdrolspelers speelden hun rol ook al op Broadway), is Jersey Boys toch iets anders dan het origineel.
Nog steeds vertellen de leden ieder hun versie van het verhaal, maar de nadruk ligt meer op de geschiedenis van de band dan op hun muziek. Dat is soms jammer, want uiteindelijk gaat het om die muziek, maar bij vlagen werkt het juist ook heel goed.
Door de acteurs van de Broadwaymusical te casten, wist Clint Eastwood meteen dat de acteurs alle nummers goed konden laten klinken.
Normaal gesproken wordt de muziek in dit soort films apart van de opnames opgenomen. Eastwood besloot dat anders aan te pakken. Hij besloot om de zang op te nemen op de set met een liveband erbij.
Na een enerverend begin van de knock-outfase staan dinsdag opnieuw drie zestiende finales op het programma van het WK voetbal. Frankrijk, Noorwegen en gastland Mexico gaan op jacht naar een ticket voor de achtste finales.
Dit is wanneer het tweede seizoen van Bestemming X te zien is
08:32Tamara Elbaz en Maria Tailor keren terug in The Real Housewives of Amsterdam
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten
08:04De TV van gisteren: Kijkers zien Oranje wéér verliezen na penalty's
07:00GTST Spoilers - maandag 6 t/m donderdag 9 juli 2026