TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Johnny English (Rowan Atkinson) is de klunzigste spion van de Britse geheime dienst. Hij heeft niet voor niks een kantoorbaan: achter zijn bureau kan hij niet veel fout doen. Maar ja, als er geen andere geheim agenten zijn, moet Johnny toch echt aan de slag.
De beste agent van de geheime dienst is vermoord en alle andere spionnen zijn op zijn begrafenis. Alleen superkluns Johnny English is op kantoor achtergebleven.
Zo kan het gebeuren dat Johnny niet alleen de knulligste, maar ook de enige geheim agent van MI-7 is: op die begrafenis lopen al zijn competente collega's in een hinderlaag. Omdat zijn chef geen andere agenten meer over heeft, moet hij Johnny wel een kans geven.
Of het hem gaat lukken de diefstal van de kroonjuwelen te voorkomen? Je ziet het in Johnny English.
Spion Johnny English is in alles de tegenhanger van superspion James Bond. Hij heeft geen flauw idee hoe hij zijn werk moet doen en van vrouwen versieren heeft hij ook al geen kaas gegeten.
Rowan Atkinson bedacht Johnny English oorspronkelijk als personage voor de reclamespots voor een creditcardmaatschappij. Het idee voor de film kwam pas later.
In 2011 – acht jaar na Johnny English – verscheen het vervolg: Johnny English Reborn. De derde film, Johnny English Strikes Again, ging september 2018 in première.
Partnerbijdrage
SBS6 kerstreclame 2025: Johan Derksen en Linda de Mol lachen je toe
18:23PLUS Kerstreclame 2025: 'Samen genieten' maakt weinig indruk
18:05Kerstreclame ALDI 2025: Andy van der Meijde wekt Melisa op bijzondere wijze
16:28HEMA Kerstreclame 2025: Takkie en Siepie bezoeken meisje in ziekenhuis
16:12Kruidvat Kerstreclame 2025: sjans van de kerstman