TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Johnny English (Rowan Atkinson) is de klunzigste spion van de Britse geheime dienst. Hij heeft niet voor niks een kantoorbaan: achter zijn bureau kan hij niet veel fout doen. Maar ja, als er geen andere geheim agenten zijn, moet Johnny toch echt aan de slag.
De beste agent van de geheime dienst is vermoord en alle andere spionnen zijn op zijn begrafenis. Alleen superkluns Johnny English is op kantoor achtergebleven.
Zo kan het gebeuren dat Johnny niet alleen de knulligste, maar ook de enige geheim agent van MI-7 is: op die begrafenis lopen al zijn competente collega's in een hinderlaag. Omdat zijn chef geen andere agenten meer over heeft, moet hij Johnny wel een kans geven.
Of het hem gaat lukken de diefstal van de kroonjuwelen te voorkomen? Je ziet het in Johnny English.
Spion Johnny English is in alles de tegenhanger van superspion James Bond. Hij heeft geen flauw idee hoe hij zijn werk moet doen en van vrouwen versieren heeft hij ook al geen kaas gegeten.
Rowan Atkinson bedacht Johnny English oorspronkelijk als personage voor de reclamespots voor een creditcardmaatschappij. Het idee voor de film kwam pas later.
In 2011 – acht jaar na Johnny English – verscheen het vervolg: Johnny English Reborn. De derde film, Johnny English Strikes Again, ging september 2018 in première.
Twee Europese toplanden staan vanavond tegenover elkaar in de kwartfinales van het WK voetbal. Spanje en België beschikken allebei over een selectie vol sterren, waardoor alle ingrediënten aanwezig zijn voor een boeiende krachtmeting.
Estavana Polman hint op Beter Laat Dan Nooit-versie met Wilfred, Johan en René
09:15De TV van gisteren: ruim 2,2 miljoen kijkers zien WK-avontuur voor Marokko eindigen
09:06Schema halve finales WK voetbal 2026: dit zijn de wedstrijden en uitslagen
06:47Vanavond op TV: WK voetbal: Spanje - België , Richard Groenendijk: Voor Iedereen Beter, Demolition Man
06:00Alle uitslagen van het WK voetbal 2026 op een rij