TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Ze zegt het zelf in Judy: al op haar tweede stond Judy Garland (Renée Zellweger) regelmatig op het podium.
Het is het begin van een leven dat zich bijna volledig in de schijnwerpers afspeelt, zeker na haar grote doorbraak in The Wizard of Oz in 1939. Ze is dan net zeventien jaar.
De biografische film Judy laat zien wat dat met een mens kan doen. Na een leven vol glitter en glamour, met ook veel tegenslagen en ellende, zit Judy Garland in 1968 aan de grond.
Ze gaat naar Londen voor een serie concerten. Met de opbrengst wil ze de strijd om de voogdij over haar kinderen aangaan, maar het loopt anders. Zellweger stort zich vol overgave op de rol van Garland, tegelijkertijd een van de grootste iconen én een van de grootste tragedies die Hollywood ooit heeft voortgebracht. Ze zet haar neer als een vrouw die niet met, maar ook niet zonder de spotlights kan leven.
Liza Minnelli, de dochter van Judy Garland, was niet bepaald te spreken over Judy.
In een Facebookpost maakte ze duidelijk dat ze Renée Zellweger nooit had gesproken. Verder schreef ze dat nooit goedkeuring had gegeven voor het project en dat ze niet blij was met de film.
Vandaag staat de laatste reeks zestiende finales van het WK voetbal op het programma. Argentinië is de grote blikvanger van de dag, maar ook Australië - Egypte en Colombia - Ghana kunnen zomaar spannende duels opleveren.
Verschuivingen in televisiewereld: Kirsten Westrik en Tom van 't Einde verplaatsen
10:57Priscilla Wildeman zet zoons in het zonnetje
09:28RTL 4 komt met opvallende tegenhanger van SBS6-hit The Tribute
08:27De TV van gisteren: Kijkers ruiken onraad bij Het Perfecte Plaatje
08:26Dit zijn de gasten van het laatste seizoen van Zomergasten