TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
David (Hayden Christensen) ontdekt dat hij een bijzondere gave heeft: hij kan teleporteren. Hij hoeft maar aan een plek te denken of plop, hij flitst er al naartoe.
Handig natuurlijk. Heeft David zin in een tripje naar – pak 'm beet – Parijs? Hij hoeft maar aan de Eiffeltoren te denken en plop, hij staat boven op de toren te genieten van het uitzicht. Alleen is lang niet iedereen blij met David en zijn gave. Dat hij hem alleen maar gebruikt om een van alle gemakken voorzien luxeleventje te leiden doet er niet eens toe.
Hoe dat precies in elkaar steekt? Nou, David heeft die gave omdat hij een Jumper is. Jumpers kunnen zichzelf verplaatsen door alleen aan hun bestemming te denken. De organisatie Paladin heef een broertje dood aan jumpers. Paladin-leden vinden dat alleen God in staat mag zijn op elk gewenst tijdstip op elke gewenste plek te zijn.
Als Paladin ontdekt dat David een jumper is, krijgt hij Paladin-leden achter zich aan. En niet de minste: Paladin-leider Roland (Samuel L. Jackson) maakt er zijn persoonlijke missie van om David te stoppen.
Jumper is gebaseerd op het gelijknamige boek van Steven Gould. De film verschilt hier en daar wel van het boek. Zo is David in het boek de enige jumper, in de film zijn er meer mensen die hetzelfde trucje kunnen.
Jumper is op zaterdag 18 januari 2025 om 23:55 uur te zien op Veronica.
De startdatum van het tweede seizoen Anoniem is bekend
09:49Onlangs overleden René Karst nog te zien in nieuw seizoen De Slimste Mens
08:48De TV van gisteren: Kijkers blij met onverwachte wending voor Chris in Oogappels
06:47Vanavond op TV: Bij ons op de Wallen, Undercover in Nederland, Logan
00:48Komende week in GTST: Zwenkende zorgenkindjes en de verlossende videobiecht