TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De excentrieke rijkaard Paul Kirby (William H. Macy) en zijn vrouw Amanda (Téa Leoni) willen de dinosaurussen op Isla Sorna graag zien. Ze weten in Jurassic Park III wetenschapper Alex Grant (Sam Neill) over te halen hen over het eiland te vliegen.
Eenmaal bij dat eiland blijkt dat de Kirby's niet van plan zijn over Isla Sorna heen te vliegen. Ze willen er ook landen.
Na enig tegenstribbelen – na zijn avonturen in Jurassic Park weet hij hoe gevaarlijke de dino's zijn – gaat Grant overstag. Hij zet het vliegtuig veilig aan de grond, maar al vrij snel daarna gaat het mis: een spinosaurus valt het toestel aan.
Grant en de Kirby's weten aan de dino te ontkomen, maar daarmee is het gevaar zijn nog lang niet geweken. Was eerst de T-rex nog de heersende jager, nu heeft de spinosaurus zijn plaats ingenomen. Verder blijken de velociraptors slimmer dan ooit tevoren.
Filmrecensenten waren niet al te enthousiast over Jurassic Park III. De samenvatting van hun oordeel: De dino's zijn zoals altijd weer geweldig, maar voor de rest is het vooral weer meer van hetzelfde.
Het bioscooppubliek kon zich wel in dat oordeel vinden. Jurassic Park III presteerde van alle Jurassic Park-films het slechtst aan de kassa.
Partnerbijdrage
Deze programma's en films kijk je op kerstavond 2025
11:06Op deze datum keert The Connection terug op televisie
10:05De stembussen voor de Gouden Televizier-Ring 2026 gaan voor het eerst open
09:52De Reünie met Herman van der Zandt krijgt een nieuw seizoen
09:34Alles wat je moet weten over de nieuwe KRO-NCRV dramaserie Badgast