TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Iedere comicfan droomt er stiekem van: zelf een superheld zijn. Maar ja, zonder superkrachten of flink pak geld valt er aan een superheldenbestaan weinig eer te behalen.
Daar laat tiener Dave (Aaron Taylor-Johnson) zich niet door tegenhouden. Geïnspireerd door zijn favoriete comics neemt hij een bijzonder besluit: superkrachten of niet, hij moet en zal superheld worden.
Hij trekt een kek pakje aan, noemt zichzelf Kick-Ass en gaat de straat op, op zoek naar burgers om te helpen. Al vrij snel blijkt dat superkrachten toch wel handig waren geweest: bij zijn eerste goede daad wordt de nieuwbakken ‘superheld’ zonder pardon in elkaar gemept.
Dat pak rammel is niet zonder gevolgen. Dave loopt een permanente zenuwbeschadiging op.
Geluk bij een ongeluk: hij voelt bijna geen pijn meer. En dat is ook een soort superkracht, toch?
Kick-Ass mag dan ongevoelig zijn voor pijn, daar heeft hij weinig aan als hij niet een aardig robbertje kan vechten. Met alleen maar klappen opvangen en niet terugslaan word je nog geen superheld.
Gelukkig voor Dave is hij niet de enige selfmade superheld in de stad. Big Daddy (Nicolas Cage) en zijn dochter Hit-Girl (Chloë Grace Moretz) kunnen Kick-Ass de fijne kneepjes van het vak bijbrengen.
Vandaag staan de laatste poulewedstrijden in de groepen A, B en C op het programma van het WK voetbal. Dat betekent dat de spanning flink oploopt: na deze duels wordt duidelijk welke landen doorgaan naar de knock-outfase en voor wie het toernooi erop zit.
Livestream: Nederlanders zoeken tijdens extreme hitte verkoeling aan zee
12:16Zoveel geld houd je over als je 100.000 euro bij De Bondgenoten wint
11:46Mike uit B&B Vol Liefde deelt heuglijk nieuws over vriendin: 'Ik denk dat ze de ware is'
11:22Jelka van Houten laat van zich horen na meltdown in Het Perfecte Plaatje op Reis
10:00Dit kijkt Dag & Nacht-acteur Guy Clemens: 'Ik heb alle seizoenen van deze serie achter elkaar gebinged'