TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een vrouw (Uma Thurman) ontwaakt na vier jaar uit een coma. Voor rustig wakker worden is geen tijd.
Ze heeft iets belangrijkers te doen: wraak nemen op de man die ervoor gezorgd heeft dat ze in coma is geraakt. Die man is Bill (David Carradine). Hij is ex-geliefde van de vrouw en leider van de Deadly Viper Assassination Squad, een team huurmoordenaars waar deze vrouw – The Bride heet ze – zelf ook deel van uitmaakte.
Voordat The Bride haar wraakgevoelens kan botvieren op Bill moet ze eerst haar ex-collega's uitschakelen. Ze maakt in Kill Bill: Vol. 1 een lijstje met namen en gaat meteen voortvarend aan de slag. In dit eerste deel van Quentin Tarantino's Kill Bill-tweeluik zet ze haar eerste, behoorlijk bloederige, stappen op haar pad naar wraak.
Regisseur Quentin Tarantino schreef het script voor de Kill Bill-films tweeluik speciaal voor Uma Thurman. Hij gaf haar het script en de rol van The Bride cadeau voor haar dertigste verjaardag.
Het idee voor de film ontwikkelden ze min of meer samen. Thurman en Tarantino spraken op de set van Pulp Fiction over een film die de regisseur graag wilde maken: eentje in de stijl van de kungfufilms van de jaren 70. Thurman bedacht in die gesprekken het openingsshot van Kill Bill: Vol. 1.
Kill Bill: Vol. 1 is op woensdag 25 december 2024 om 20:00 uur te zien op Paramount Network.
Voetbalfans kunnen woensdagavond hun hart ophalen. Met Cristiano Ronaldo, Harry Kane, Jude Bellingham en Luka Modric verschijnen meerdere wereldsterren op het veld tijdens de vierde speeldag van het WK voetbal 2026.
Oordeel zelf: ging Rafael van der Vaart te ver met dit grapje over Japanners?
13:27Salar uit De Bondgenoten geeft duidelijkheid over relatie met Mercedes
12:19Heerlijk: Kjeld Nuis clasht met Johan Derksen bij Vandaag Inside
12:04Dit zijn de gasten van Vandaag Inside Oranje op woensdag, op nieuw tijdstip
10:41Keert Britt na Diederik ook terug in De Bondgenoten? Dit zegt ze zelf