TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Op het vliegveld loopt de vlotte June Havens (Cameron Diaz) de charmante Roy Miller (Tom Cruise) tegen het lijf. Ze pakken hetzelfde vliegtuig en aan boord begint June een spannende flirt.
Ze weet alleen niet dat Roy een geheim agent is die een waardevolle energiebron moet beschermen tegen een horde corrupte collega’s en criminelen. Hij sleurt June in Knight and Day mee in zijn wereld vol valse identiteiten, wilde achtervolgingen en keiharde actie.
Hoofdrolspelers Tom Cruise en Cameron Diaz zijn niet voor een kleintje vervaard en deden een groot deel van hun stunts zelf. Er viel voor de stuntmensen weinig eer te behalen aan deze film.
Diaz en Cruise houden allebei van motorrijden. De racestunts waren bij hen in goede handen. Het betere ren- en springwerk deed Cruise voor het grootste gedeelte zonder hulpmiddelen. Alleen voor de scène waarin hij van het dak valt, gebruikte de acteur een veiligheidsharnas.
Gerard Joling over nieuw seizoen Only Joling: 'Schrik soms van hoe kattig ik uit de hoek kan komen'
09:58De TV van gisteren: Eerste Flikken Maastricht zonder Victor Reinier kraait geen victorie
06:47Vanavond op TV: Wie is de Mol?, Only Joling, Zoolander 2
21:12Malgosia uit B&B Vol Liefde duikt op in The Voice of Holland
20:42Eindelijk antwoord: zo loopt het dus af met Wolfs in Flikken Maastricht