TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Op het vliegveld loopt de vlotte June Havens (Cameron Diaz) de charmante Roy Miller (Tom Cruise) tegen het lijf. Ze pakken hetzelfde vliegtuig en aan boord begint June een spannende flirt.
Ze weet alleen niet dat Roy een geheim agent is die een waardevolle energiebron moet beschermen tegen een horde corrupte collega’s en criminelen. Hij sleurt June in Knight and Day mee in zijn wereld vol valse identiteiten, wilde achtervolgingen en keiharde actie.
Hoofdrolspelers Tom Cruise en Cameron Diaz zijn niet voor een kleintje vervaard en deden een groot deel van hun stunts zelf. Er viel voor de stuntmensen weinig eer te behalen aan deze film.
Diaz en Cruise houden allebei van motorrijden. De racestunts waren bij hen in goede handen. Het betere ren- en springwerk deed Cruise voor het grootste gedeelte zonder hulpmiddelen. Alleen voor de scène waarin hij van het dak valt, gebruikte de acteur een veiligheidsharnas.
Vandaag zou zomaar eens de geschiedenisboeken in kunnen gaan, want Jens van ’t Wout staat aan de start van de 500 meter shorttrack op de Olympische Winterspelen. Hij heeft al twee gouden medailles op zak, pakt hij vandaag zijn derde?
Zien: Salar, Noah, Jessica, Lisa en Thomas uit De Bondgenoten wagen zich aan De Kwis met Ballen
10:56NET5 dropt 12 BN'ers op een eiland in nieuwe realityshow A.S.S. Anti Survival Show
10:00De tv-aanraders van René Bogaart: 'Oos Kesbeke vind ik geweldig'
09:46De Kwis met Ballen VIPS is vanaf deze datum weer wekelijks te zien
09:27Misdaadserie Een van Ons geïnspireerd op moord Marianne Vaatstra komt naar Netflix