TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Op het vliegveld loopt de vlotte June Havens (Cameron Diaz) de charmante Roy Miller (Tom Cruise) tegen het lijf. Ze pakken hetzelfde vliegtuig en aan boord begint June een spannende flirt.
Ze weet alleen niet dat Roy een geheim agent is die een waardevolle energiebron moet beschermen tegen een horde corrupte collega’s en criminelen. Hij sleurt June in Knight and Day mee in zijn wereld vol valse identiteiten, wilde achtervolgingen en keiharde actie.
Hoofdrolspelers Tom Cruise en Cameron Diaz zijn niet voor een kleintje vervaard en deden een groot deel van hun stunts zelf. Er viel voor de stuntmensen weinig eer te behalen aan deze film.
Diaz en Cruise houden allebei van motorrijden. De racestunts waren bij hen in goede handen. Het betere ren- en springwerk deed Cruise voor het grootste gedeelte zonder hulpmiddelen. Alleen voor de scène waarin hij van het dak valt, gebruikte de acteur een veiligheidsharnas.
GTST Spoilers - maandag 25 t/m donderdag 28 mei 2026
22:24Wilfred Genee opent Vandaag Inside vanuit Curaçao: 'Het ergste hebben we gehad' (video)
21:17Huizenruilers valt in de smaak bij kijkers: 'Fan van Daan & Roos'
20:26Bijzondere mijlpaal voor Dit Was Het Nieuws: 'Sommige dingen zouden we niet meer doen' (video)
17:00Dit zijn de gasten van Vandaag Inside op Curaçao op dinsdag