TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Nieuwslezer Bruce Nolan (Jim Carrey) heeft nogal wat te klagen. En dat doet hij dan ook. Tegen de machtigste persoon in het universum nog wel: God. Dat had hij misschien beter niet kunnen doen.
God (Morgan Freeman) hoort namelijk alles. Letterlijk zelfs. Hij houdt er niet van als mensen zoveel klagen. Daarom besluit hij Bruce op te zoeken om hem te vragen wat er scheelt. En om hem uit te leggen dat Zijn werk helemaal niet zo simpel is als Bruce denkt.
God illustreert dat in Bruce Almighty door Bruce een weekje Zijn krachten te geven. Zo kan Hij even op vakantie en kan Bruce zijn frustraties even lekker botvieren op de mensheid. Bruce vermaakt zich kostelijk met zijn nieuwe krachten.
Maar almachtig zijn is niet alleen maar rozengeur en maneschijn. Hoe verwerk je bijvoorbeeld miljoenen gebeden op één dag? En hoe zorg je ervoor dat je iedereen het juiste antwoord stuurt? Dan heeft een nieuwslezer het toch een stuk makkelijker...
Bruce Almighty werd een wereldwijde bioscoophit. Behalve in Egypte. Daar werd de film aanvankelijk verboden omdat hij godslasterlijk zou zijn. De makers van de film lieten zich daar niet door tegenhouden: in 2007 verscheen 'vervolg' Evan Almighty. Jim Carrey deed niet mee aan dat vervolg. De hoofdrol was voor Steve Carell.
Het WK voetbal 2026 gaat zaterdag verder met vier wedstrijden. Voor Nederlandse voetbalfans staat vooral Nederland - Zweden met rood omcirkeld, terwijl ook Duitsland opnieuw in actie komt.
Matthijs van Nieuwkerk reageert op kans van SBS6: 'Ik wil gewoon een goed programma maken'
19:13Renze Klamer vertelt voor het eerst over exit RTL Tonight en nieuwe talkshow: 'Ze hadden mij ook gewoon even mogen bellen'
13:55Janice Blok ziet hoofdrol in grote musical aan haar neus voorbij gaan
13:29Reünie nog niet uitgezonden, maar A.S.S. - Anti Survival Show heeft nu al geweldig nieuws
12:55'Talpa komt met nieuwe dagelijkse realityshow'