TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Een groep vrienden komt regelmatig bij elkaar voor een etentje. Vanavond weer.
Ze zijn deze keer met zijn zevenen. Drie stelletjes en een single. Tijdens de avond stelt een van de gasten voor dat iedereen zijn telefoon op tafel legt. Als er een berichtje of een telefoontje binnenkomt, moet degene aan wie dat gericht is dat delen met de rest van de groep.
Dat begint in Le jeu onschuldig, bij de eerste binnenkomende appjes is de sfeer nog jolig. Maar wat gebeurt er als geheimen boven tafel komen die mensen liever verborgen houden?
Le jeu is een remake van de Italiaanse film Perfetti sconosciuti uit 2016. Ondertussen heeft zo’n beetje elk taalgebied zijn eigen versie van de film. Er zijn onder meer al remakes van dit verhaal gemaakt in Griekenland, Spanje, Turkije, India en Mexico. Ook Hongarije, Zuid-Korea, China, Rusland, Polen en Japan hebben hun eigen versie.
In 2021 verscheen er een Nederlandse interpretatie van het verhaal. In Alles op Tafel spelen Linda de Mol, Diederik Ebbinge, Ramsey Nasr, Eva Crutzen, Peter Paul Muller, Lies Visschedijk en Waldemar Torenstra de zeven vrienden.
Deze mensen zie je in Over de A4: van creatieve Jeffrey tot achtervolgende Petra
11:21Soundos El Ahmadi haalt flink uit naar Vlaamse talkshowhost: ‘Bart, jij gaat nu stil zijn!’
10:24Zaterdag is The Connection niet te zien en dit is waarom
10:05Het tweede seizoen van The Real Housewives van het Zuiden gaat op deze datum van start
08:21De TV van gisteren: Bruisende Barbara is dolenthousiast over B&B van Klaas in Winter Vol Liefde: ‘Sodeknetter’