TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
Mis niets over Legally Blonde 2: Red, White & Blonde. Voeg TVgids.nl als voorkeursbron toe in Google.
In dit vervolg op Legally Blonde 2 is Elle Woods (Reese Witherspoon) klaar met haar rechtenstudie aan de universiteit van Harvard. Ze heeft ook al een baan: ze werkt bij een gerenommeerd advocatenkantoor. Alleen is ze nogal eens afgeleid door bijzaken.
Zo is Elle druk met het organiseren van haar huwelijk en probeert ze ondertussen op allerlei mogelijk manieren op te komen voor de rechten van haar hondje Bruiser. Haar werkgever is daar niet blij mee. Omdat ze zich niet op haar werk kan concentreren, staat ze al snel weer op straat. Einde advocatencarrière? Tuurlijk niet. Elle zet haar leventje zo weer op de rails.
In Legally Blonde 2: Red, White & Blonde maakt Elle van haar zwakte een sterk punt. Ze gaat aan de slag voor congreslid Victoria Rudd (Sally Field). Zij strijdt – net als Elle – voor dierenrechten.
Speciaal voor Legally Blonde 2: Red, White & Blonde maakte schoenontwerper Jimmy Choo 63 paar schoenen. Omdat de film over dierenrechten gaat, gebruikte hij daarbij geen dierlijke materialen als leer en bont.
Na de opnames vroeg Reese Witherspoon of ze de schoenen van Elle mocht houden. Witherspoon nam ook al Elles haute couture-outfits mee naar huis.
Partnerbijdrage
De TV van gisteren: Wolven en Taskmaster weten kijkers nog niet te overtuigen op Super Saturday
06:47Vanavond op TV: Zomergasten, Bestemming X, Paul Blart: Mall Cop 2
10:00Beste Zangers-deelnemer Yves Berendse onthult of hij openstaat voor een eigen realityserie
10:00Pieter Derks over het nieuwe realityspel Wolven: 'Een echte mindf*ck'
09:10Yvon Jaspers ziet Boer zoekt vrouw-stel Gerben en Vivian trouwen: 'Geweldig mooi lief bruidspaar'