TVgids.nl
Klik op 'toestaan' om meldingen van TVgids.nl te ontvangen.
Film
De mooie, oppervlakkige Elle Woods (Reese Witherspoon) denkt het helemaal voor elkaar te hebben. Ze heeft een relatie met de leukste jongen van de school.
Elle ziet het al helemaal voor zich om Mrs. Warner Huntington III te worden. Maar dan maakt Warner (Matthew Davis) het uit, één dag voordat hij naar Harvard vertrekt om te studeren.
Dat pikt Elle niet. Ze besluit zich ook in te schrijven voor Harvard. Niet per se om er te studeren, ze wil vooral 'haar' Warner terugwinnen.
Wonder boven wonder wordt ze aangenomen op de prestigieuze universiteit: Elle gaat naar Harvard om rechten te studeren.
Ze ontdekt in Legally Blonde al snel dat studeren een stuk zwaarder is dan ze dacht. En dan moet ze ook nog vechten voor Warner, maar bovenal tégen alle vooroordelen over blondjes.
De makers van Legally Blonde hadden een indrukwekkend lijstje actrices op het oog voor de rol van Elle.
Charlize Theron, Gwyneth Paltrow, Alicia Silverstone, Katherine Heigl – even inademen, we zijn er bijna – Christina Applegate, Milla Jovovich én Jennifer Love Hewitt legden het uiteindelijk allemaal af tegen Reese Witherspoon.
Dat bleek een goede keus: Legally Blonde en Legally Blonde 2: Red, White and Blonde werden hits.
In juni 2018 kondigde filmmaatschappij MGM aan dat Reese nog een keer terugkomt als Elle Woods. Wannner Legally Blonde 3 verschijnt is nog niet duidelijk.
De Olympische Winterspelen zijn van start gegaan in het Italiaanse Milaan en Cortina d'Ampezzo. Een moment waar veel topsporters naartoe hebben geleefd, maar wanneer komen de Nederlanders precies in actie?
Video: Xandra Velzeboer is ontroostbaar na valpartij halve finale shorttrack
14:13Peter Pannekoek weer terug in Dit Was Het Nieuws
13:51Marieke en Daphne presenteren Kopen Zonder Kijken: 'Bijzonder om dit met RTL-team op te vangen'
13:06Baby on the way! Patricia Bierings (Married at First Sight) deelt zwangerschapsnieuws op Instagram
12:19Nieuwkomer GTST keek de serie nog nooit